Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismered A Titkot? Felhasználod...

Ismered A Titkot? Felhasználod a Vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik ismerik A Titkot, tudják miről beszélek...segített már valakinek az életében a Vonzás törvénye úgy, hogy tudatosan a maga javára használta?

Tapasztalatokat kérek!

És azok számára, akik még nem ismerik...feltétlen nézzék meg! http://www.youtube.com/watch?v=oBS_Z8xF-cE

DD


2011. júl. 16. 15:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Illetve így...

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43

Neked szánom az első mondatom, és az utánad szólónak a másodikat :)

Van aki hisz, van aki nem. De megéri megpróbálni!

2011. júl. 16. 17:16
 12/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:01

és

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43


Ti kettőtöket megkérlek, hogy írjatok e-mailt! :)

Előre is köszönöm!

2011. júl. 16. 17:19
 13/21 anonim válasza:
29%

miért nem magatokban hisztek?

még nektek áll feljebb...

2011. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Jpage!

Egyáltalán nem akar senki sem felülkerekedni!

Csak próbálunk segíteni, hogy pozitív gondolkodásra válts!

Nézd meg egyszer azt a videót, nyiss felé, adj egy esélyt, és neked is sikerülthet, mint sok százezer másik embernek is!

2011. júl. 16. 17:23
 15/21 anonim ***** válasza:

Hallgass már Jpage , a francért okoskodsz itt te hülye szkeptikus majom :D

Egy ilyen beszűkült, hit nélküli, negatív embernek, mint te, csak szar élete lehet, és meg is érdemled !!! :D hehehe

2011. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy valaki szkeptikus, még nem törvényszerű, hogy szar élete legyen. Rohadtul nem ettől függ.
2011. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Jajj!


A titok sohasem volt titok, csak pár barom állat pénzt akart keresni 400 oldalnyi semmitmondással. Nem csak az kell hogy pozitívan állj hozzá a dolgokhoz /persze elengedhetetlen /. De van a példa mikor az ürge abban a a házban lakott amit régen álmodott meg. Hát nem a hullámok meg a bevonzás ami segített. Méghozzá qrvára nem. Csak lusták vagytok gondolkodni. Akarok egy Mercit. Ha elszánt vagyok és van legalább 10dkg agyam átgondolom, hogy lehet mercim? Dolgozok mert azért jár pénz. Tudjátok volt régen egy két nagy tudású próféta akik azt mondták: Tanulj, hogy azt dolgozhass amit szeretsz, és sok pénzt tudj majd keresni ebből,és ha kitartó leszel, megszerezhetsz magadnak mindent ami tetszik. Ezeket az újkori "filozófusbölcsprófétákat" úgy nevezzük: Szülők, nagy szülők, Tanárnéni/bácsi. Na mindegy, tehát elmegyek dolgozni addig dolgozom, míg nem lesz annyi pénzem, hogy vegyek egy mercit.


Kérdés mit teszek ezután?


1. Büszke leszek magamra, hogy kitartóan dolgoztam, tanultam, és álltam a sarat, és eljutottam oda, hogy megvehessem azt az autót amit szeretnék.(és esetleg vallástól függően megköszönöm, hogy pl.: nem haltam meg, nem jött közbe semmi amit nem tudtam volna pusztán a kitartásommal legyőzni,...)


2. Megköszönöm Mr. Őszhajúésszakállúműbőrkönyökfoltosszürkeöltönyösneoegyházreformerbölcsészpapbácsinak és a hullámoknak, hogy kaptam egy mercit, mert én nagyon gondoltam rá.


Komolyan a sz@rszeplő kiver az ilyentől.

2011. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Titok kritika:

[link]

Érdemes elolvasni és elgondolkozni

2011. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi 23:48-as hozzászóló annyira hülye, hogy az már kacagtat !!! :D

Nagyon aranyos a butaságod :)

2011. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne :) és a hit sok embert éltet!
2011. júl. 17. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!