Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismered A Titkot? Felhasználod...

Ismered A Titkot? Felhasználod a Vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik ismerik A Titkot, tudják miről beszélek...segített már valakinek az életében a Vonzás törvénye úgy, hogy tudatosan a maga javára használta?

Tapasztalatokat kérek!

És azok számára, akik még nem ismerik...feltétlen nézzék meg! http://www.youtube.com/watch?v=oBS_Z8xF-cE

DD


2011. júl. 16. 15:01
1 2 3
 1/21 skarma ***** válasza:
100%

Volt már pár ilyen kérdés.

De igen, használom. és azért próbálom elfogadni, ha nem úgy történik minden ahogy én akarom. Mert a vonzás lényege nem az, hogy az ember mindent megkapjon.

2011. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Killgun ***** válasza:
Igen.Gyökerestől változott meg az életem.Most ujra elkezdek vele foglalkozni,mert kezd elmúlni a jó hatása :'( Minden nap eggyütt kell élni vele.
2011. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
nem, de a bort, azt igen!
2011. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsóval egyetértek...naponta kell vele foglalkozni, hogy irányítani tudjuk az életünket. :)

Köszönöm a válaszokat, várok további tapasztalatokat!

2011. júl. 16. 16:27
 5/21 A kérdező kommentje:
Illetve az utolsó előttivel :)
2011. júl. 16. 16:27
 6/21 anonim válasza:
74%
a borral vaklóban naponta kell foglalkozni
2011. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Igen, ismerem a titkot! És használ is. Pl. hogy ne legyen hosszú a mesém, mindig is arra vágytam, hogy egy megértő, szerető emberre találjak, mert mindig gonosz emberek vettek körül. Vártam, hogy 20éves legyek, mert úgy éreztem, én csak azután leszek boldog, és már az is boldogsággal töltött el, mikor belegondoltam, hogy milyen jó lesz nekem. És így is történt. Mikor 20 éves lettem, minden megváltozott, még a születésnapom is szebb volt mint a többi, és azután is jó dolgok történtek.
2011. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Tényleg van olyan, aki beveszi azt a marhaságot? Vonzás törvénye...pfff
2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, de gáz vagy utolsó válaszoló! Szokásos, "mindent elvből elutasítok" szkeptikus. Csicska gyerek. Pff
2011. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti Válaszoló!

Ennek örülök, remélem, hogy továbbra is jól boldogulsz majd az életben :)

Utolsó Válaszoló!

Néha a hit többet ér, mint gondolnánk :) Csak próbáld ki, légy türelmes, és talán a Te életed is megváltozik.


Még egy valami érdekelne...szerintetek lehet egyszerre több "kívánságunk" is? :)

2011. júl. 16. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!