Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az idős hölgy a lakásunkban...

Az idős hölgy a lakásunkban maradt? Létezik ilyen? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztünk össze a párommal.

A lakásban néha történnek furcsa dolgok, amikre először azt hittem, hogy hülye vagyok. Először kis dolgokat vettem észre, pl bezárom a konyhaszekrényt jövök-megyek a lakásba és egyszer csak kinyílik. Bezárom, nem is figyelemreméltó dolog. Beteszek egy adag ruhát mosni, tisztán emlékszem, hogy bekapcsoltam a mosógépet, elfordulok, megmosom a kezem, visszafordulok...be sincs kapcsolva a mosógép.

Hűtőn lévő papírra kiírom, hogy mit kell majd venni a boltba, előveszem a kosarat, leülök, hogy felvegyem a cipőm és a papír már félig le van tépve ( hozzá sem értem).

A könyveimből már többször eltűnt a könyvjelzőm, szakácskönyv hajtódik el úgy, hogy mind a 2 lapján van nehezék...

Vettem növénytápot, használom 1-2x és amikor újra venném elő, hát már üres a flakon. A tollak sorozatosan tűnnek el a lakásból, szekrények nyílnak ki a konyhában, nagyszobában. Vállfán lévő ruhák esnek le, nem is értem hogyan. Ha a konyhában hagyom a telefonom reggelre teljesen lemerül ( a többi szobában nem történt még ilyen).

Egy szomszédtól megtudtuk, hogy tavaly novemberben, a bácsi ( akitől vettük a lakást) felesége itt hunyt el öregségében a lakásban.

A párom sokszor tagadja, hogy vele is történnek hasonlók, de amikor egyik este kiment a konyhába inni hallottam, hogy, azt mondja: "most már menjen innen. Ez a mi lakásunk!"

Nem félelmetes dolgok, de néha zavaró.

Lehet, hogy itt maradt vmi energia a lakásban? Létezik egyáltalán ilyen?


Mit lehet ilyen esetben tenni?

El lehet küldeni?

Elmúlik magától?

Más is járt már hasonló helyzetben? :)


2011. júl. 8. 17:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Bizton állíthatom hogy nincs szellem a lakásotokban, de te viszont keress fel egy orvost mert lehet Cavintont kéne szedned!
2011. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel a téma akkor minek vagy itt? Menj át a szerelem és szexbe és légy szíves ott osztogatni azt észt!

Köszi! Szia!

2011. júl. 8. 17:22
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
De érdekel a téma, sokszor szoktam pszichózisban szenvedő betegekről olvasni, ezért is vagyok itt. Beleborzongtam az önlapozó szakácskönyvbe meg a lekapcsolódó mosógépbe. Félelmetesen hangzik, te jó ég! Itt már csak egyetlen megoldás segíthet: Ghost busters!!!!
2011. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Kérlek, hogy ne írj ide többet!!!

Azért mert nem azt írtam, hogy láttam egy szellemet még lehet valami a dologban.

És köszönöm gyógyszerre sincs szükségem. Ezeket a történéseket nem csak én, hanem a barátaim is észre vették már. Ha egy hétig itt laknál nálunk akkor nem néznél hülyének...

Minden tiszteletemmel kérlek, hogy ne légy bunkó! Ez nem az fórum.

Köszönöm!

2011. júl. 8. 17:28
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Segíteni akarok neked, komolyan! Tudod mit jelent a dominó elv? Mikor történik egy-két furcsa és megmagyarázhatatlan dolog (ami persze nem megmagyarázhatatlan) és onnantól kezdve jobban figyelsz az ilyen dolgokra. És egy idő után mindenbe belelátsz ilyesmiket. Ez a dominó-elv. Mindenre ráfogod hogy amiatt van. Mivel a barátaidnak is beszéltél ezekről, ezért ők is tudatosan keresni kezdték a furcsaságokat és naná hogy találtak! :D Persze hívhatsz egy ördögűzőt aki 40.000 Ft+ÁFA-ért kiűzi a házból a szellemet. Persze nyilván semmit nem csinál csak hókuszpókol fél órát, de te hiszel benne és abban is hogy ezután nem lesznek már szellemek. És mivel elhiszed már nem is lesznek többet. Persze soha nem is voltak...
2011. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem, hogy miért kell bunkóskodni?

Ki beszél itt ördögről? Még csak nem is szellemről beszélek, hanem energiáról.

A barátaimnak pedig nem beszéltem róla. A párom kollégája egyszer feljött hozzánk a kutyájával. Én tévéztem a kisszobában, a páromék a konyhában beszélgettek, a kutya meg a nagyszobában ugatta a nagy semmit a sarokban. Ez azóta már 4x fordult elő és a párom kollégája kezdett el poénkodni, hogy biztos valami szellemünk van. El is ment a fülem mellett, de amikor a szomszéd néni mondta, hogy jaj szegény Nóra néni, hogy szerette ezt a lakást...(ekkor tudtuk meg, hogy itt halt meg a bácsi párja) akkor gondoltunk mind a ketten a párommal, hogy ezek a dolgok talán emiatt történnek.

Nem kérek szellemirtást, köszönöm de gyógyszert sem, mert 6-an nem lehetünk ennyire hülyék....Csak kíváncsi vagyok, hogy járt-e már valaki hasonló helyzetben.

Ennyi!

2011. júl. 8. 17:42
 7/28 anonim ***** válasza:
És azt el tudnád magyarázni hogy mi az az energia? Vagy csak egyszerűen a számodra ismeretlent hívod energiának?
2011. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megidézni és beszélgetni vele. Elvileg könnyen sikerülhet.
2011. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Az energia szót használják ebben az esetben, már hallottam máshol is.
2011. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Energiának hívom mert nem tudom mi ez. Azt sem tudom, hogy az a néni-e...tényleg nem tudom mihez kötni....ez csak úgy van...az ember érzi az ilyet! Ha idejönnél akkor te is éreznéd!

Komoly munkám van így nem hiszek akármiben, csak a kézzel fogható dolgokban...

Fura! Hagyjuk! Kár volt ideírnom....

2011. júl. 8. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!