Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap volt tízmilliószoros...

Tegnap volt tízmilliószoros nap: lehet, hogy én ezt a tízmilliószoros napot nagyon elba. Tam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én tegnap egy bizonyos vallás szent könyvét olvasgattam. Mivel tízmilliószoros napon tízmilliószoros hatása van annak, amit csinálunk/gondolunk, ezért ennek lehet-e valami következménye? Ha igen, akkor azt hogyan védhetem ki? Vagy ezt már véglegesen elba...tam, és életem végéig viselhetem a következményeit? Illetve nem vagyok abban biztos, hogy ezen következményt ki akarom-e egyáltalán védeni, szóval nem tudom eldönteni, hogy tegyek-e ellene, vagy sem. Egyelőre úgy gondolom, hogy azt a bizonyos vallást nem akarom felvenni, de ez megváltozhat-e amiatt, hogy azt a bizonyos könyvet tízmilliószoros napon olvasgattam? Még nem olvastam el teljesen, és tervben van, hogy teljesen elolvasom, de nem érzek semmit a szívemben, hogy valami hatása lenne rám, vagy ez majd később érik be?

Azt tudom csak, hogy mindenképpen vallást szeretnék váltani, de nagyon nem lenne jó, ha totál véletlenül véglegesen elcsesződne a dolog amiatt, hogy én azt a bizonyos könyvet tízmilliószoros napon olvasgattam.

Ha valaki most tudna segíteni, azt nagyon hálásan köszönném meg.

Üdv: 29/L


2011. júl. 6. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha lenne eredménye ennek a tízmilliószoros napnak, akkor kihathatott volna a tanulásomra is... de egyáltalán nem így volt :(
2011. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Július 4-én volt a tízmilliószoros nap, ha jól tudom.
2011. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszel ebben az ostobaságban,az megváltoztathatja a véleményedet! Neked kell a döntést meghozni,és nem a tízmilliószoros nap fogja meghatározni,hogy melyik vallás mellett döntesz.
2011. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez egy baromság. csak ennyi. de az ezotévén jót keresnek hogy felírják 300ért a neveket.
2011. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Csunyuszancuhbaba:) válasza:
Jaj átkozom azt a napot amikor valamelyik hülye kitalálta ezt is.
2011. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
júl 4? akk ebben a hónapban már három volt, am a kérdésre a válaszom nem, ha csak nem képzelted el erősen, hogy te azt a vallást felveszed, ez afféle vonzás törvénye felerősítő nap, nem kell tőle parzáni
2011. júl. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszodat, és igazad van.

Az a helyzet, hogy én barom nagyon erősen elképzeltem, hogy felveszem azt a vallást, és nem vagyok biztos, hogy jól tettem-e.

Most mit csináljak?

Vagy nincs visszaút, és ha ilyen barom voltam, akkor megérdemlem, hogy Isten azzal büntessen meg engem, hogy bevonzom azt a vallást, és felveszem azt?

Üdv: 29/L

2011. júl. 7. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát probléma nem lesz belőle ne félj :) (előző vok) Mivel ez tulajdonképpen a te döntésed és ilyesmivel annyira nem tudod befolyásolni magad (szerintem), ezért nem valószínű, hogy felveszed. Persze olyat is lehet, hogy megvárod a következő ilyen napot és semlegesíted az egészet. Azt hiszem úgy kell, hogy kimondod azt, amit nem akarsz és azzal érvénytelenítődik, vagy valami ilyesmit olvastam legutóbb :)

Sok sikert!

2011. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!ű

Köszi a válaszokat!

Sajnos, ezt már elba..tam, úgyhogy mindegy.

A nénikém is bevonzotta magának ezt a vallást, még nem vette fel, de nagyon afelé megy,és hát én nagyon szeretem a nénikémet, és eléggé tud engem befolyásolni.

Szóval, lesz, ahogy lesz, ha majd mindenki elzavar engem a fenébe, úgy, ahogy múltkor itt leba..tátok itt a Gyikon az egyik szerencsétlen csajt,akkor sem lesz gond, mert majd a nénikém barátnői megvédenek, és ha nagyon sok lenne itt a hülye, nem jönnék fel a Gyikra, ahogy az egyik barátnőm sem jár már ide, mert azt mondja, hogy sok itt a bunkó, és nem tudom meggyőzni, hogy nem mindenki az, de valószínűleg annyian piszkálták szegényt, hogy nem tudott más következtetésre jutni.

Üdv: 29/L

2011. júl. 11. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Megint előző vok, bocs h csak most írok :). Ne félj nem lesz semmi baj, lehet, hogy ez volt a sorsod^^
2011. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!