Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik őrangyal? Ez szerencsé...

Létezik őrangyal? Ez szerencsének túlságosan is nagy lenne. Lent írom

Figyelt kérdés
Egyik éjjel két barátom elment autóval cigit venni a közeli benzinkútra. Visszafele jövet felhívta a barátomat a barátnője és szakított vele... A barátom egy nagyon felkapta a vizet és hihetetlen nagy ostobaságot csinált kocsival. Kimentek egy üzemiútra és, hogy lenyugodjon elkezdte nyomni a gázt egészen 160 km/h-ra és megdobta valami az autót és beleszálltak a temetőt körbevevő beton falba. Egy egész sor betonfalat kivittek és a felismerhetetlenségig összetört az autó. Aki az anyós ülésen űlt neki az apukája évekkel ezelőtt meghalt, ő egy karcolás nélkül megúszta, aki vezetett neki csak a fején lett egy karc. A rendőrök vizsgálata szerint 120 km/h-val csapódtak a falba. Mit gondoltok ez tényleg őrangyal műve, hogy túlélték?
2011. júl. 2. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencse. Szóval mostmár elkezdhetik jobban értékelni az életüket és nem játszani vele.
2011. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de hülye istenem hány éves? gondolom még vagy 25 sincs
2011. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23 éves. De nekem itt vannak furcsa dolgok... aki anyós ülésen űlt egy karc nem volt rajta, az apukája évekkel ezelőtt meghalt, és pont egy temetőbe szálltak be... kicsit fura. És túlélték!Nem tudjuk minek lehet ezt köszönni... egy angyalnak, a barátom apukájának... vagy minek vagy Kinek?
2011. júl. 2. 21:46
 4/10 anonim válasza:
Szia, nekem is voltak ilyen ertekü elmenyeim, nem tudom mai napig hogy miert nem törtentek akkor problemak...en is sokat gondolkoztam az örangyal teman. Azt is hallottam, hogy mar az okori görögök hittek a "belsö hang" szerü örangyalokban (daimon a nevük naluk). Az idö mulasaval en mar lassan elhiszem, hogy letezik valamifele vigyazo, aki mindenki lelkeben jelen van, es ha szükseg van ra, közbelep, segit. Vegül is a testünk mellett van lelkünk, szellemünk is, ezek is lathatatlan erök. Az Univerzum nagy resze szinten valamifele lathatatlan erö (vagy energia) altal van iranyitva, a materia elenyeszö rezs a vilagban. Szoval miert ne letezhetne minden emberben egyfajta örangyal??? Egyebkent gratulalok a baratodnak, es jo egeszseget kivanok neki es az utastarsanak is!!! Nagy szerencsejük volt! :)
2011. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=bI3VbJfnQug


Túlélték?Igen!

Őrangyal volt?Nem!


Egyszerű fizika.Az autó bukfencezés közben valójában alig tette le a tetejét.A súlypont alul van(alváz,motor,futómű) és forgás közben a centrifugális erő a nehezebb oldalt húzza magával.Persze van bukócső és egyéb bizton sági felszerelés,de akkor is a fizika mentette meg a bent ülők életét.


Ez csak egy példa volt.A barátod is a fizikának valamint az autónak köszönheti az életét.A felismerhetetlenségig összetört autó elnyelte az ütközés energiáját és a bent ülőkre jóval kisebb erő hatott.Az autók így vannak tervezve.Minden törik,kivéve az utascella(ahol ülnek).


Ha valami váratlan akadályt hirtelen kerülnek ki,nem őrangyal volt,csak az adrenalin miatt felgyorsult reflexek.


Rallyzom néhány éve,igaz csak amatőrben és volt sok necces helyzetem nekem is.Először eszembe jutott az őrangyal,de aztán mindent megmagyarázott a fizika.A barátod meg jó nagy f@sz,hogy egy csaj miatt ekkorát kockáztat....Erről is megvan a véleményem,de ez más téma.

2011. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sofőr egy ostoba senkiházi, szerintem még a szerencsét sem érdemelte meg. Az egy dolog, hogy hülyeséget csinál, de miért a jobb egyen valakivel teszi. Az emberek ostobasága néha dühítő.
2011. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Létezik őrangyal?"

Leírtál egy esetet. És annak a több százezernek, aki ennél kisebb ütközéstől is meghal, annak vajon miért nincs őrangyala? Talán hitványabbak, mint a barátodék? Na, nehogy már! Rossz következtetés!

2011. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szimplán segg.fejek és szerencsések.
2011. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencse. Előttem szólok még azt is leírták szépen, hogy miért. Csak azt nem értem, hogy az apukája halála miért jön ide? Mármint oké, ő úgy járt, a gyermeke meg nem. Mázli
2011. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden civilizációban létezett azon felsőbb hatalmak létezésébe vetett hit, amelyek megsegítik az embereket, ha azok hozzájuk fordultak. Az ezoterikus hagyomány szerint kilenc angyalkórus létezik, ezek mindegyikét egy arkangyal vezeti, és nyolc őrangyal alkotja. Minden őrangyalnak saját otthona van abban a térben, amely a zodiákus öt fokát, vagyis öt napot foglal magában: mindazoknak, akik ebben az öt fok-napban születtek, ez az angyal az őrangyala, vezetője, oltalmazója és pártfogója.

Minden őrangyal végtelen számú kettéosztódásra képes úgy, hogy közben teljesen azonos marad. Hahahel Angyal így fogalmazott: Miként az Úr, mi is különböző alakokban öltünk testet, de egy az akaratunk. És ha az angyal egyik megjelenési formája betöltötte azt a hivatását, amelyért létrejött, újból visszatér eredetéhez. Arra született, hogy teljesítse mindazt, amit imáinkban kérünk tőle. Jézus és a próféták kinyilatkoztatása, a "Kérjetek és megadatik néktek!" nem mesebeszéd. Elegendő egy imát megfogalmaznunk, és a felsőbb hatalmak máris mozgásba lendülnek maradéktalan elégedettségünk érdekében, mivel a Kozmikus Törvény arra kötelezi a nagyokat, hogy a kicsik kéréseire mindig, és pozitív módon válaszoljanak. Az ima révén egész emberi valónk befogadóvá válik. Ettől kezdve őrangyalunknak lehetősége nyílik arra, hogy átáramoltassa belénk fényét és erőit. Saját őrangyalunktól azt is kérhetjük, hogy más őrangyalok erőit költöztesse belénk, hiszen neki ez is hatalmában áll. Mindig kapcsolatba kerülünk vele, amikor hozzá intézzük imánkat. Ha öt napon keresztül más-más angyalokhoz fohászkodunk, az összes erő és az összes isteni adomány birtokába jutunk.

Ismerje meg őrangyala nevét és a hozzá szóló imát, hogy mindenható segítségéből részesülhessen!



Elvben minden emberi halandó mellett van egy őrangyal.

H mese vagy nem mindenki döntse el maga.

2011. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!