Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek túlságosan túl...

Szerintetek túlságosan túl "tüzes" nyilas vagyok? Van ennek valami magyarázata vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Nyilas nő vagyok, oroszlán aszcendenssel. Duplán tűz, és azt vettem észre hogy nagyon gyors és lobbanékony vagyok, amit a vízjegyek és a földjegyek nagyon nehezen viselnek el bennem. A levegőkkel és a tűzekkel viszont jól kijövök. A kapcsolataimban egyedül egy oroszlánnal bírtam kijönni, a többieket (bak, skorpió, vizöntő,mérleg) mind kikészítettem idegileg. Hozzám csak az oroszlán illik ezek szerint? Más nyilas nők is ilyenek?
2010. máj. 13. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Azért talán, mert az asc-ed oroszlán, ami szintén tűzjegy (ahogy írtad is). Valószínűleg vizes jegyek kioltják a benned lévő szenvedélyt, ők kompromisszumképesebbek jobban tudnak "igazodni"-és ez nem te világod. Kivétel lehet a skorpió, aki az oroszlán ascendesed miatt még esélyes befutó. A föld jegyűek unalmasak neked, túl szárazak, általánosan.(Viszont pl. egy Bika Oroszlán ascendenssel nem reménytelen.)Levegőjegyek illenek hozzád, de velük azzal kell vigyázni, hogy lelkesek, hevesek-de ez hamar alábbhagyhat.A tűzjegyűekkel túl robbanékonnyá válhat a kapcsolat. Valószínűleg hozzád egy levegő vagy földjegyű illik, megfelelő ascendenssel.

2010. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valszeg azért vagy ennyire lobbanékony mert a nyilas gyakorlatilag skorpió. Benned úgy néz ki erősebb a skorpió mint a nyilas.
2010. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnom kellene,hogy novemberben,vagy decemberben születtél-e,és hogy hányadikán.Mert Nyilas és Nyilas között is van különbség,a hónapoktól függően.A napok is befolyásolnak benne valamennyit,szóval írj egy kicsit bővebben,és megpróbálok hamar válaszolni!
2010. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dec 10.
2010. máj. 14. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh én is nyilas vagyok (kos aszcendenssel), és én is eléggé lobbanékony vagyok, az általános jellemzés amit írnak, tökéletesen illik rám.Én a mérlegekkel jövök ki a legjobban általában.Szerintem a decemberi nyilasok ilyenek.
2010. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tüzes nyilas vagy: kos, nyilas és oroszlán a legjobb választás. A vízöntő sem lehet rossz, ha tüzes jegy az aszcendense.
2010. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!