Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka nem tudtam mozogni és...

Éjszaka nem tudtam mozogni és hang sem jött ki a számon. Valakinek tud rá magyarázatot?

Figyelt kérdés

Van egy megrázó emlékem kiskoromból úgy 10 év alatti lehettem. Éjszaka volt, feküdtem az ágyamon alvásra készen és éreztem, hogy valami nincs rendben, valami leszorít engem az ágyra. Próbáltam segítségért kiáltani édesanyámnak át a másik szobába, de nem tudtam mozdulni egyáltalán és egy hang sem jött ki a számon. Próbáltam kiabálni anyámnak, hogy segítsen, segítsen, de nem jött ki semmi hang a számon. Rettenetes volt.


Tegnap éjszaka ismét egy hasonló dolog történt velem.

Lefeküdtem aludni a barátnőm mellé hajnali 3 órakor és egyszer csak éreztem, hogy a szívem rettenetesen feszül egyre erősebben. Ismét mint régen is, próbáltam a mellettem 3cm-re fekvő barátnőmnek szólni, de zsibbadt az egész testem és nem tudtam megmozdulni 1 cm-t se, a számon pedig szintén egy hang sem jött ki. Elkezdtem egyre jobban szédülni és azt hittem, hogy nah most végem. Valami teljesen megbénított és nem értem, hogy mi ez. A jó ég se tudja, de valahogy a barátnőm észrevett, és ahogy felém fordult egyből visszajött a hangom és tudtam mozogni is. Mondtam neki, hogy megint a régi dolog történt velem és hogy a szívem is feszült és kezdtem teljesen elszédülni. Elkezdte a mellkasomat simogatni körkörösen és én megnyugodtam. Nem tudom, hogy mi lehetett ez, egészséges vagyok, persze vannak lelki problémáim, de kiskoromban nem voltak tehát feltételezem, hogy ez nem valami lelki eredetű dolog. Psychiáterhez persze elmegyek elmondani, de tudom, hogy feleslegesen. Szeretném, ha valakinek lenne sejtése, hogy mi is történt.

Köszönöm a válaszokat. FFi/23


2011. jún. 28. 11:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
örülök h fel lett téve ez a kérdés ,mert azt hittem megbolondultam,pedig nem egyszer fordult elő :)
2011. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan ez történt ma velem is!!

Csak én hajnalban erre ébredtem nem elalváskor

És közben még félig álmodtam is,és a fülem is rettenetesen sípolt vagy nem is tudom milyen érzés volt,nagyon rossz volt

De ahogy itt olvastam a válaszokat megnyugodtam:)

2013. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sanya20071 válasza:
Hú nekem is előfordul jó párszor.Nálam inkább úgy jön elő hogy rosszat álmodok,sőt nálam nem egyszer volt olyan hogy fájdalmat éreztem hasi vagy épp mintha a golyóimon lépkednének.Tudom hogy alszok ilyenkor csak felébredni nem tudok.Én is kiabálok sokszor de hiába.Kell minimum fél 1 perc mire felébredek.Most is átéltem,de marhajó mert éjszakás voltam aludtam egy órát most meg nem merek visszaaludni,majd kiesett a szivem a helyéről.
2016. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sanya20071 válasza:
54%
Az a poén hogy a saját orvosom hülyének nézett mikor mondtam neki,elkezdi rosszat álmodott.Meg nincs olyan hogy alszik de ébren van xddd.De szerintem nem én vagyok a hülye, tudom hogy alszok de semmim nem mozog,a szemem kinyitni nem tudom..
2016. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Suhipm válasza:
Pont most történt meg velem.! Életemben először. Hajnal4 van.! Rosszat álmodtam.! Elsőnek fel keltem szóltam a paromnak. De nagyon álmos voltam egyből vissza is aludtam. Ugyanúgy rosszat álmodtam.! De amikor fel ébredtem nem tudtam ki nyitni a szemem kiabáltam de hang nem jött mozgattam az ujjam de mintha el lenne zsibbadva és nem is mozgott.! Nagyon ijesztő.! 😭😭😭😭
2021. febr. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!