Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a hang esténként?

Mi lehet ez a hang esténként?

Figyelt kérdés
Esténként olyan hangot hallok egyfolytában, mintha egy mobil rezegne szakaszosan. Reggelre már nem hallom ezt a hangot csak esténként.
2011. febr. 18. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy régi telefonon bekapcsolva maradt az ébresztő, vagy vmi, csak le lett halkítva/némára állítva? =) Érdekes, legközelebb, ha hallod, kövesd a hang irányát, derítsd ki, hogy mi az, pls írd le, mert ez érdekel :D
2011. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a szomszédból jön át a hang? Az én szomszédom itthon dolgozik és mindig este keresik. A telcsijének pont ugyanaz a csengőhangja mint az enyémnek.

Gyakran rohantam a szobámba ha megszólalt, mert azt hittem az enyém szól. Most már átállítottam az enyémet.

2011. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon ahol hallom nincs is szomszédom. Biztos nem maradt bekapcsolva semmilyen régi telefon.
2011. febr. 18. 14:52
 4/12 iDev ***** válasza:
54%
Mindjárt jön 404, és elköltöztet a francba. :)
2011. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem is van mostanában. Ki is akartam írni, de megelőztél. Nekem a szekrényem körül van ez a hang. Hát éjjel nem kellemes ezzel elaludni. Szólj ha megtaláltad a hang "forrását"
2011. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én mindig a felső szomszéd telefonját hallottam, ahogy rezeg. Gondolom a földön volt a teló.
2011. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem indul a ház falából valami kábel? Esetleg nincs ott a villámhárító drótja?

Lehet, h azt rezegteti a szél, és ezt hallod. És azért csak este, mert akkor elhalkulnak az emberek, és az ilyen zajok jobban hallhatóak.

2011. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egér van a házban...
2011. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Több lehetőség is van: valami állatka a falban (egér, vagy szú) vagy a kertben, valami távolabbi elektromos berendezés, vagy valamelyik szomszédból szűrődik át valami.
2011. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
nem a házbavan egér A FEJEDBE!
2011. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!