Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nem...

Létezik olyan, hogy nem alszok teljesen?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy rosszan fogalmazom meg,de kb. arra gondolok,hogy igazából már nagyon régóta nem álmodtam semmit,és reggel fáradt vagyok...mintha egész éjszaka semmit sem pihentem volna.Például minden apróbb zajra felpattan a szemem,még ha azelőtt már félálomban is voltam.Mintha az érzékelésem folyton ki lenne éleződve...fogalmam sincs,miért van ez.
2011. jún. 28. 00:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*rosszul :)
2011. jún. 28. 00:11
 2/7 anonim válasza:
43%
Te vagy a macskanő
2011. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor van ilyen. Én állítólag beszélek álmomban, néha nyitott szemmel fel is ülök közben.

Akkor szoktam nagyon fáradtan ébredni, mikor pár éjszaka egymás után nem alszom ki magam, utána napokig úgy kelek fel, mint akit agyonvertek.

2011. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is van ilyen, én is mászkálok álmomban meg beszélgetek...
2011. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a legkevésbé sem ezotéria, egyébként meg van aki ennyire éber alvó, mint pl anyám.

Beszélni én is szoktam álmomban, a szobatársam legnagyobb örömére. De legalább nem horkolok (:

Nincs ebben semmi különleges, Kedves Kérdező.

2011. jún. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"régóta nem álmodtam semmit,és reggel fáradt vagyok"

-ezzel foglalkozni kell , kedves Kérdező, ez nem jó.

Nagyon ki fogsz merülni... Ez egy figyelmeztető jel: valamit rosszul csinálsz.

Találgatok:

korábban kellene aludni menni

alvás előtt nem gép - valami, ami jót tesz a lelkednek

(zene, jó könyv, vagy, ami nyugtatólag hat rád)

esti evés- könnyű legyen,

az ágy helye- ne zavarjon fény, hang, legyen elég jó levegő

ágy mellé:papír, ceruza- elalvás előtt mondd magadban: ha felébredek, leírom az álmomat.(pár emlékeztető szót, akkor még emlékezik az ember, csak ha kinyitja a szemét és körülnéz- elfelejtődik

jó lenne, ha magadtól, nem órára kellene ébredni(korábban lefeküdni ehhez, hogy így alakuljon)

- most ezek jöttek -gondold át!

az alvásnak olyannak kell lennie, hogy pihenten ébredj..

2011. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
erre csak annyit hogy az álmodra csak akkor emlékszel, ha az álmod közbe kelsz fel:)
2011. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!