Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiaba alszok 9-10orakat,...

Hiaba alszok 9-10orakat, teljesen komasan kelek fel, es olyan kulonosen erzem magam, mintha csak felig lennek magamnal, Mi okozhatja ezt az erzest?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!!Antidepresszanst(Venlafaxine 75mg este 1szer)szedek 2honapja,azota vegre tudok aludni is,de utobbi par napban nem vagyok kepben,es nem tudom mi okozhatja teljesen almos vagyok napkozben,ejjel meg teljesen elenk almaim vannak alig birom reggel kinyitni a szemeimet ez most 2 napja van,de mar korabban is elofordult,veletek is van ilyen? Kerlek irjatok!21/L
2010. jan. 9. 12:38
 1/3 anonim válasza:

Valószínű, hogy köze van a szerhez, ezért csak egy orvos tudja megmondani a megoldást. Viszont az normális, ha 1 vagy maximum 2 nap este élénk vagy, nem tudsz elaludni, és ettől másnap fáradt leszel. Például ha a hétvégén későn feküdtél, és későn keltél. Úgyhogy én mindenképp megkérdeznék erről egy orvost.


Szebb napokat :)

2010. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj vissza ahhoz az orvoshoz aki felírta Neked az antidepresszáns gyógyszert, mond el mit érzel, lehet, hogy másik gyógyszerre van szükséged. Depresszió gyógyulásához hosszú időre van szükség "sajnos". Szebb napokat kívánok!
2010. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat,mindenkepp visszamegyek!nem hasznalhatok mar mas szert,mert mar ez az 5-6dik fajta amit elkezdtem szedni,mert az eddigeiktol nagyon rossz mellekhatasaim voltak ilyen,hanyas,rosszullet,panikroham ilyenek voltak:-(
2010. jan. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!