Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hétben vagyok, napok óta...

40. hétben vagyok, napok óta éjjelente óránként félóráig 5 perces fájások (tudom ez csak josló). De így teljesen kimerülök, nem alszok semmit, nappal, keményedek, meg babó nem hagy aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
iszom a málnalevélteát, lépcsőzök, szex, de semmi...
2008. júl. 28. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mindennap mész NST re. Ott már látható ha közeleg a szülés. Sok sikert!!!
2008. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A helyezet nálam is ugyan ez, minden éjjel görcsöl a hasam, derekam, keményedik a pocakom napközban meg semmi, csak a baba mozgása. Én is iszom a a teát, megyek mint a meszes (3.-on lakunk) és még mindig semmi. Nekem a dokim azt mondta hogy bármikor megindulhat a szülés legyek türelemmel. Amikor tehetem napközben pihizek egy kicsit hogy ha itt az idő legyen egy kis erőm is megszülni az amúgysem kicsi fiamat(4 kilóra tippelték!) Próbálj te is minnél többet pihizni nap közben, már nincs sok hátra és babázhatunk:(!!!

Üdv: 40 hetes kismama

2008. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

07.29-én megszületett a kisfiam

:D

2008. aug. 13. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJECSKÉT!
2008. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

:D

tejecske az sajnos nincs

:(

2008. szept. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!