Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van Sors?

Szerintetek van Sors?

Figyelt kérdés
Néha olyan sorsszerű dolgok történnek velem, máskor meg kiábrándító és váratlan események, amiknek semmi értelmét nem látom.
2011. jún. 12. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem van, csak nem értjük minden részletét. Majd ha 90 évesek leszünk, a halálos ágyunkon biztosan összeállnak a mozaik darabkái :P
2011. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem van, de csak bizonyos dolgok vannak "megszabva" (mondjuk, hogy találkozol valakivel, megtörténik ez-az), de az, hogy mit reagálsz rá, már a te döntésed. Szóval szerintem a sorsunkat végső soron mi alakítjuk.
2011. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Bár lenne!

Régebben én azt gondoltam, hittem, hogy nekem valami nagy dolog van megírva. Mivel ha a jövőmre gondoltam mindig az az egy dolgot láttam. De ahogy idősebb leszek rá kell jönnöm, hogy ez mégsem fog sikerülni.

Abban viszont, hogy az ismerőseinkkel való találkozás és a hozzájuk fűződő viszony nem véletlen abban szinte biztos vagyok.

2011. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet nevezni bármit sorsnak, csak nincs semmi jelentősége, mert nem lehet bebizonyítani.
2011. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs. az életünket mi alakítjuk.
2011. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
43%
NINCS... Szóval ha valami nem sikerül, ne azokra hallgass, akik a sorssal takaróznak... Ez voltaképpen gyávaság...
2011. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Valamilyen szinten létezhet, még akkor is, ha nagy vonalakban van megírva. Erre bizonyíték: déjà vu.
2011. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Succulent válasza:
Szerintem nincs ilyen. Mindenki maga elképzelése szerint formálhatja meg a saját sorsát. Részben az élet adja az ember sorsát, de tud maga az ember változtatni rajta. Legalább is szerintem :)
2011. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

aha, én is eddig úgy gondoltam, hogy nagy vonalakban meg vannak írva a dolgok(pl hogy ki a nagy ő-d,a barátaid stb.) de az apróságokról mi döntünk.

azért kérdeztem, mert sorozatosan történnek velem a rossz dolgok és már nem tudom hová tenni... nem vagyok babonás, meg az az elvarázsolt típus sem, de nem értem mi lehet ez. Esetleg karma?:D

2011. jún. 12. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincsen sors, csak az, amit magadnak kialakítasz. Vannak olyan gyermekkori történések, amik meghatározzák az életedet. Vagy egy-egy döntés, vagy életesemény. De ennél többről nincs szó

(a dejavu pedig nem a sorsnak vagy reinkarnációnak a bizonyítéka, hanem az emlékezeti rendszer pillanatnyi zavara. ez bizonyított)

2011. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!