Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez szerintetek a Sors játéka?

Ez szerintetek a Sors játéka?

Figyelt kérdés

Én hiszek a Sorsbanhisz a kérdés alanya is a sors miatt lett nekem:)


A történet az,h elsőéves voltam 200km-re az otthonomtól,ez 3,5 órányi buszút,kollégista voltam emiatt. A párom innen lakott 1 órányira,hétvégente találkoztunk.Komolyan vettük és felmerült az összeköltözés téma,hisz neki ott lenne munka ahol én tanulok,de a szüleim és én sem nagyon támogattuk az ötletet.Szülők oka a pénz,én pedig még nem éreztem magam felkészültnek(ez az első szerelmem,9 hónapja tart).A szüleimnek is az volt a kikötése,hogyha nem kerülök be kollégiumba,akkor pénz ide vagy oda költözzünk,nem bánják,mert látták mennyire akarom tehát maradtunk abba,h koliban maradok,de ő abba a városba költözik ahol tanulok.Ámde kiderült,nem vettek fel a kollégiumba újra,mert kevés volt a pontszámom..így felmerült újra az összeköltözés..és most már kicsit készebbnek érzem magam rá,mint akkor(akkor úgy 3-4 hónaposak lehettünk kapcsolatilag).


Szerintetek a Sors így üzen ,h együtt kell élnünk, és bízhatok ebben,vagy csak buta véletlen lenne?


Köszönöm a választ!

(én 20/l ő 27/f)


2011. júl. 22. 12:25
 1/4 Won ***** válasza:
100%

szia!

Lehetséges. A sors gyakran problémákat zudít ránk és jelek tömkelegét küldi, hogy figyelmeztessen nem jó úton járunk. :)


Won

2011. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért alakult így mert nem lett elég pontod. más kérdés hogy ennek így örülhetsz is. nem kell mindenbe belemagyarázni dolgokat, te alakítod a sorod, nem a sors téged.
2011. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Killgun ***** válasza:
Én nem hiszek a sorsaban...De miért lényeg,hogy a sors műve-e?Ha nem,akkor tán kidobod?Kétlem...Örülj,érjen fülig a szád,hogy ez megtörtént és nem csak szívtá a kollégiummal :')
2011. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gentlemanus válasza:

I am the Destiny.

Destiny says: I'm pissed...

2011. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!