Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez csak a véletlen, a sors...

Ez csak a véletlen, a sors játéka?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, akit nagyon szeretek. sokszor gondolok rá, és legutóbb arra gondoltam, milyen jó lenne vele találkozni( pedig igazából képtelenségnek tűnt, mert összevesztünk, és van barátnője).

erre este spontán írt, hogy fussunk össze.

volt, hogy nagyon kívántam, és később félreérthetetlen dolgokat írt, pár napra rá találkoztunk, és meg is történtek.

elég gyakran előfordul

mindez véletlen lenne, vagy a kívánságaink tényleg teljesülnek, ha nagyon hiszünk bennük?


gúnyolódok kerüljenek


2011. júl. 29. 16:23
 1/4 Veky ***** válasza:
Milyen dolgokat írt? Amúgy meg csak véletlen, vagy csak unja a barátnőjét, és egy olyant keres, aki számára a következő préda... :)
2011. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vonzod ezeket a dolgokat. Régen én is gúnyolódtam ezen, ám miután elvégeztem az Agykontroll tanfolyamot, később, és előtte is tapasztaltam dolgokat, így már nem teszem. Vonzod ezeket, és azért történtek meg, mert nagyon gyakran gondoltál rá. Vannak ilyenek...
2011. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

olyanokat írt nekem, hogy eszébe jutottam, és vágyakozik utánam (előtte gondoltam rá hasonlóképpen)

meg volt, hogy egész nap azon gondolkoztam, hogy látni akarom, és este beszélgettünk egy semleges témáról. aztán váratlanul közölte, hogy jó lenne, ha most ott lennék vele és hogy jöjjek.

a barátnőjét meg elvileg szereti...de sosem beszél róla.

2011. júl. 29. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
vonzás törvénye, ajánlok egy filmet hogy nézd meg eleinte uncsinak tanálod,koncentrálj egy kicsit hogy mit mond! *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!