Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik volt az a város ahol...

Melyik volt az a város ahol embereket ettek?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam egy talán 50' vagy 60' (nem biztos) években volt egy város ahol az ottani talán konzervgyárba valakik szándékosan emberek tömtek, és a város néhány lakója tudta de meg ették vagy nemtom.


Elég régen olvastam , 4-5 éve elég hosszú leírás volt , ha jól emlékszem egy kis srác feljegyzése volt, az is lehet ,hogy angolul de nagyon érdekel és nem tudok ráakadni folyton valami hülyeséget dob be. ELőre is köszi.


2011. jún. 4. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Port Moresby-ben gyakran ettek embert, de nem konzervként, hanem frissen tálalva!

:D

2011. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen volt egy város de mostanra oda is eljutott a civilizáció és mostmár csak az emberek agyát eszik meg XD te nem ott laksz véletlenül?
2011. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez igaz lenne, akkor Hollywood már rég lecsapott volna rá :D
2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

[link]


nem erre gondolsz? ezt a sztorit én is régebben olvastam, és a kérdésed miatt kezdett el újra érdekelni:)

2011. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úúú de ezaz :D Köszi ,valószínűleg soha nem találtam volna meg! Amúgy szerintem nem igaz vagyis nemtudom de a történet érdekelt. Még 1x köszi :)
2011. jún. 4. 19:12
 6/8 anonim válasza:
nincs mit:) én is nehezen találtam ki, hogy mégis mit írjak be Google-ba
2011. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Leningrádban az ostrom ideje alatt...
2011. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
San Diego volt az a város. Itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=lIm5uuVQREo
2011. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!