Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez a fura érzés...

Mi volt ez a fura érzés amikor betéptem?

Figyelt kérdés

Szóval túl sokat szívtam, és séta közben olyan volt mintha ki-be szállt volna a lelkem. Éreztem hogy kiszáll aztán meg vissza. Nem hiszek semmi ilyen dologban, de olvastam már ilyenekről, és nagyon fura volt mert éreztem is.

Az agyam szórakozhatott ezek szerint?


2011. jún. 4. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A drogok azért működnek, mert megbolondítják az agyad, mert belenyúlnak az ott zajló neurokémiai folyamatokba. Úgyhogy igen, a fű miatt érezted.
2011. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A fu hasonlo hallucinaciokat tud eloidezni, mint akar az LSD. Na, nem olyan erovel, de a drogokat (gombat pl) az osi civilizaciok azert hasznaltak, hogy "kiszalljon" a lelkuk a testukbol es ezaltal kapcsolatba tudjanak lepni felsobb rendu lenyekkel,transzba estek. Ezzel ugymond ok gyogyitottak az embereket, mert azok a lenyek elmondtak nekik a gyogymodot...

Lehet, hulyeseg, de szerintem ateltel egy kisebb transzot, csak mivel benned van a felelem, nem tudtad magad elengedni teljesen... (gyakoroltam en is, bar ilyen allapotban meg nemigen, ez varat magara, de felkeltetted az erdeklodesemet).

2011. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!