Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez a fura érzés...

Mi volt ez a fura érzés amikor betéptem?

Figyelt kérdés

Szóval túl sokat szívtam, és séta közben olyan volt mintha ki-be szállt volna a lelkem. Éreztem hogy kiszáll aztán meg vissza. Nem hiszek semmi ilyen dologban, de olvastam már ilyenekről, és nagyon fura volt mert éreztem is.

Az agyam szórakozhatott ezek szerint?


2011. jún. 4. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
talán azért van mert betéptél
2011. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A tépés miatt van. Egyik ismerősöm azt haluzta, hogy a saját gyomrában utazott és ott volt egy stoptábla, szóval az ilyenek a cucc miatt vannak.
2011. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak simán betéptél ennyi.
2011. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most szívtál először, vagy mi?:D....Ez teljesen természetes ilyenkor nem kell beparni :)
2011. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
egyik ismerősöd azt haluzta? ez nem halucinogén, ettől csak vigyorogsz :D meg kicsit hülyén fogja fel agyad a dolgokat, ezáltal többet képzelhetsz a dolgok mögé. de halucinálni soha nem fogsz tőle...
2011. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
háténmeg ettől a kérdéstől vigyorgok XD nem kell egyböl természetfeletti lényekre gondolni egyszerűen csak be voltál szívva XD
2011. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15:11 Igen, az hallucinogén volt.
2011. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi

de mint mondtam, nem hiszek semmi ilyen természetfeletti hülyeségben :D

2011. jún. 4. 18:28
 9/12 BlackSword ***** válasza:
Itt semmi természetfeletti nincs (egyébként sincsen) csak sokat szívtál, meg olvasod ezt az oldalt... Ennyi a magyarázat...
2011. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor 404 krixkraxokat lát. :lol
2011. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!