Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Skorpió tini lány jelleme?!

Skorpió tini lány jelleme?!

Figyelt kérdés

helló!esetleg valaki tudna írni egy jellemzést skorpió csillagjegyű tini lányról??


köszönöm!:)


UI.:neten nem igazán találtam:S


2011. jún. 3. 18:59
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
Szia! Én 16/L vagyok és szintén skorpió. Sajnos én is mindig megszivom azzal, hogy a skorpió a leggonoszabb legbunkóbb, erőszakos aggressziv...és mi is elemeztük egyszer a horoszkópokat a suliban még órán, és nagyon felidegesitett. Hiszek benne, egy kicsit... Annyi illik rám, hogy sokszor én is érzem magamon, hogy hirtelen haragú leszek, de a másik percben tiszta happy. Tudok okoskodó lenni, csipős a humorom, ami szivemen a számon. És nagyon nagyon beszédes vagyok. Na ez viszont nincs egy leirásban sem, mindenhol a vizöntő a megtestesült tökély. És innen üzenném a vizöntő fiúnak, hogy számit, a hónap melyik felében születtél..ugyanis aki februárban szüéetett, az visszahúzódóbb, aki janárban, az a nyiltabb....és kedvelik az újitásokat, valszeg te is, ezért nem ért meg senki más, az ujitás nem a szinekben rejlik. Ja és am az új dolgokat az extrém fazonokat én is szeretem akár a vizöntő...az aszcendens is számit...és am a napi horoszkóp nem ugyanaz mint az asztrológia, sok embernek értelmeznie kéne a kérdést...ennyit akartam hozzáfűzni :))
2011. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
még te kritizálod más emberek IQját meg intelligenciáját aki abban hisz hogy messzi égitestek bármiben is befolyásolják jelentéktelen létezését?? LOL
2011. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
ilyen alapon akár a madarok röptéböl is jósolhatnánk! :DD LOL
2011. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

20:21--> te jó ég!!amit leirtál olyan mint ha magamról olvastam volna egy jellemzést...(:


az utolsó kettőnek:gratulálok!remélem örülsz hogy akkora nagy böszmösséget mondtál hogy itt vergődök...:DDD

2011. jún. 3. 20:55
 45/52 anonim ***** válasza:

"nállam amit eddig hallotam"

És még TE becsmérled az emberek IQ szintjét?

2011. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

tnap 20:53


sztem te nem ismersz engem...inkább előbb ismerj meg vkit mint hogy elítéled...hát IGEN én szidom más IQ szintjét mert itt sok észlény nem nagyon van(t.a kivételnek)

2011. jún. 5. 12:49
 47/52 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát az ezósok többsége unatkozó anyuka vagy nagyon buta tinigyerek akik az ezo hívő anyukák gyerekei.A tudományban kell hinni nem holmi égitestekben,meg szellemekben.
2011. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

hmm..


[link]


igynevess*.*

2011. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
jesszus...xd felkerült a netre a kérdésem...xd
2011. jún. 22. 11:52
 50/52 anonim válasza:
már ne is haragudj de eddig szerinted hol volt a kérdésed?? :DDDD
2011. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!