Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Skorpió tini lány jelleme?!

Skorpió tini lány jelleme?!

Figyelt kérdés

helló!esetleg valaki tudna írni egy jellemzést skorpió csillagjegyű tini lányról??


köszönöm!:)


UI.:neten nem igazán találtam:S


2011. jún. 3. 18:59
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
szerintem nem!
2011. jún. 3. 19:22
 12/52 anonim ***** válasza:
lobbanékonyak,sokszor elviselhetetlenek,érzelmesek,okoskodók,szenvedélyesek,sokszor durvák,nehezen engednek másokat közel magukhoz....ragaszkodóak...sztem ennyi amit én tudok nyújtani,így skorpió ismerősök alapján:)én személy szerint nem bírom őket elviselniO_O:D
2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
49%
a horoszkópokban csak olyat írnak, amiből az emberek 80%-a magára ismer/jellemző rá. ráadásul mivel hisze benne, ezért be is meséli magának
2011. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
19:23:köszi!:)
2011. jún. 3. 19:27
 15/52 Bretso ***** válasza:

Tehát nálad bevált a horoszkóp, de itt kéred a jellemzésed. Akkor, hogy vált be? Itt valami logikai ellentmondást vélek felfedezni.


Kérdésedre válaszolva: Sunyin ravasz vagy és cseppet sem megbízható. A csúcsot azért fogod elérni, mert egy gramm erkölcs nem sok, annyi nem szorult beléd. A legmocskosabb r*hadék vagy az egész zodiákusban - hála az égnek a legtöbb Skorpiót idejében kinyírják.

2011. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
19:26 te ezt gondolod...én nem!(:
2011. jún. 3. 19:28
 17/52 anonim ***** válasza:

drága Anikó, a horoszkóp azért jön be mert olyan ködös utalásokat írnak bele, ami már szégyen.


Pl. nekem olyat írt ma, hogy mostanában olyan munkahelyre vágyom, ahol több pénzt kereshetek.

JÉÉÉÉÉÉÉ tényleg így van.

Vagy hogy a jövő hónapban egy fontos személy jön el hozzám.


ennyi ködös utalást...

Konkrét dolgot SOHA nem írnak, mert akkor nem válna be és nem hinne benne senki.

A ködös dolgok 50%-a beválik és akkor jönnek ide a vérasztroezósok hogy a horoszkóp "demegmondta a jövőt"

Ha nem válik be, akkor meg nem foglalkoznak vele, elfelejtik.


"lobbanékonyak,sokszor elviselhetetlenek,érzelmesek,okoskodók,szenvedélyesek,sokszo

r durvák,nehezen engednek másokat közel magukhoz"


Én ismerek skorpiót, aki nyugodt, barátkozó, visszafogott.

Na most ilyenkor mi van...

2011. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
bretso ezt ahogy elnézem nem értenéd meg mert az IQ szinted hát úgy nagyából a talajszínt alatt van...különben amit te bemásoltál azt naggyából bárki megtalálja vmi bunkó horoszkó a neve vagymi...nem erre vagyok kiváncsi-.-'
2011. jún. 3. 19:29
 19/52 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Te vagy az Laci? hee mond má' mikó' vágjuk azt a disznót mert a böllér már tajrészeg.
2011. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
19:28--> a nevem véletlenül sem anikó,és egyébként ha te nem hiszel benne vagy mi akkor minek kell írni?:O nem értem...ennyi észlényt...-.-"
2011. jún. 3. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!