Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Skorpió tini lány jelleme?!

Skorpió tini lány jelleme?!

Figyelt kérdés

helló!esetleg valaki tudna írni egy jellemzést skorpió csillagjegyű tini lányról??


köszönöm!:)


UI.:neten nem igazán találtam:S


2011. jún. 3. 18:59
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
19:31 grat!!esetleg máshol hülyéskedj:))köszi-.-" és lány vagyok és még véletlenül sem az a nevem amit irkáltok
2011. jún. 3. 19:32
 22/52 anonim ***** válasza:

19:28

már 1000 éve ismerem a "trükkjét", de ha nem hiszed, akkor keverj össze egy párat és találomra válassz ki egyet cím nélkül. bármelyiket húzod, magadra ismersz belőle

2011. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
nah jó ezt nem értettem m1:DD kicsit összevissza volt:D
2011. jún. 3. 19:34
 24/52 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Jó'va' Laci ezt megjegyeztem te se kapsz a véreshúrkábú'.
2011. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

19:28


Bocsánat,de ÉN az ismerőseim alapján írtam le néhány jellemző dolgot,de azt egy szóval sem írtam oda,h ez minden skorpióra igaz a másik meg,h amit te írtál az nem a horoszkóp jellemére utal,hanem,h annak a bizonyos horoszkóp mit vár hat arra a napra:D

Azt meg főleg nem értem,ha egy ember nem a másikéhoz hasonlóan gondolkodik ráerőlteti a saját gondolat menetét/gondolkodását,h az azért is így van!Ha a Kedves Kérdező hisz benne és érdekli a dolog,akkor nem értem mit pattognak itt az olyan emberek,akiket meg főleg nem is foglalkoztat az ilyen téma...remélem kicsit észhez kapnak már az emberek,h nem mindenki egyforma és ha ez így van, illene elfogadni:D

2011. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
19:35 kétfajta skorpió van:a nyugodt stb.,a másik pedig amit leírt a többség!és tényleg nem értem hogy ha nem hisztek benne és nem érdekel titteket mit ugráltok mint a gumilabda?!:O
2011. jún. 3. 19:37
 27/52 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35"


Tudom hogy az ismerőseidet jellemezted, én is egy ismerősömet jellemeztem, de a lényeg hogy teljesen más a jellemük. Nincs olyan hogy valakire jellemző az adott jegy.

2011. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
19:34 lány vagyok és a nevem emilia de gondolom ez téged nem zavar csupán "menő" akarsz lenni de csak szánalmas vagy-.-'
2011. jún. 3. 19:38
 29/52 anonim ***** válasza:

"19:35 kétfajta skorpió van:a nyugodt stb.,a másik pedig amit leírt a többség!"


gratulálok, ezzel jellemezted az egész emberiséget.

Elárulok vmit: az összes többi jegyre is ez a kettő embertípus vonatkozik a nyugodt, meg a lobbanékony...

2011. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

19:34

1. veszel 2 egyforma újságot, amiben van horoszkóp

2. kivágod az összeset, úgy hogy ne tudd melyik csillagképhez tartozik

3. elolvasod

4. miután magadra ismertél, megkeresed a 2. példányban, hogy melyik csillagkép jóslatát olvastad

5. rájössz hogy hülyeség az egész horoszkóp

2011. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!