Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Skorpió tini lány jelleme?!

Skorpió tini lány jelleme?!

Figyelt kérdés

helló!esetleg valaki tudna írni egy jellemzést skorpió csillagjegyű tini lányról??


köszönöm!:)


UI.:neten nem igazán találtam:S


2011. jún. 3. 18:59
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
látom ezt a többség nem érti...hát akkor köszi de nem is kell rá válasz max. csak olyan aki normális...
2011. jún. 3. 19:40
 32/52 anonim ***** válasza:
Igen,több féle van,de ez is mint írták előttem annnnnnyi mindentől függ,h milyen is az ember....a horoszkóp az nagyon minimálisan befolyásol,de hát ha már ezotéria,akkor ott van az aszcendens is:Daz is sokban számít....
2011. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Lacikám most tepertőt se kapsz :)(amúgy nem "menőzni" akarok csak egyszerűen minden ember más és nem lehet őket besorolni egy csoportba mert éppen abban a hónapban születtek.Én vízöntő vagyok de ilyen elvont lélekkel mint én nem találkoztam.Engem nem ért senki azt mutatom a világnak amit akarok de senki nem ismer és ez nekem így tökéletes :).Írták nekem hogy a vízöntők társasági meg vidám emberek a vidám oké de a társasági kevésbé csak szűk baráti kör mert kevés ember engedek magamhoz közel.Azt is mondták nekem hogy a vízöntő jegyűek szeretik a divatot meg az extrém színeket hmmm... ez érdekes mert terepszínű és fekete dolgokon kívül semmit se veszek fel erről ennyit :) 14/F)
2011. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
valakiakitnemismersz:akkor ezt minek neveznéd?szerintem ez nem vicces nah de hát ez te tudod...
2011. jún. 3. 19:44
 35/52 anonim ***** válasza:

Amúgy....Én bak vagyok,hetet-havat összehordanak rólam,persze azért van sok minden ami illik rám,de mégsem én vagyok, a horoszkóp csak próbálja az embereket besorolni egy csoportba és úgy jellemezni őket=)

Ettől függetlenül nekem semmi bajom azokkal,akik hisznek benne,ezért is válaszoltam a kérdésre=)

2011. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
19:46--> végre valaki aki normálisan tud válaszolni hiába nem hisz a horoszkóban...(:
2011. jún. 3. 19:48
 37/52 anonim ***** válasza:

19:46-os vagyok


Csak próbálok kultúráltan és normálisan válaszolni és nem meggyőzni téged, az én "igazamról"=)

2011. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:

Én egy "skorpió tinilány" vagyok, egyszer olvastunk órán egy horoszkópot, amiben benne volt, hogy a skorpiók gonoszak, bosszúvágyók, irigyek, agresszívak, erőszakosak, rosszindulatúak, hirtelen haragúak. Még a tanár is röhögött, annyira nem illett rám. :D

Mondjuk én egyáltalán nem is hiszek a horoszkópokban, ismerek több embert, aki akkor született mint én (pár nap, hét eltéréssel), és tök más a jellemünk.

2011. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
hát nállam amit eddig hallotam/olvastam jellemzést igaz rám(skorpió vagyok)csupán kiváncsi voltam ti mit tudtok mert mindenhol/mindenkitől mást lehet hallani.az egyik tanárnőm skorpió de olyan szinten nyugodt kedves megértő és bölcs hogy az szinte már idegesítő:D(egylbként szpichologus ként dolgozik a suliban)
2011. jún. 3. 19:56
 40/52 anonim ***** válasza:
pszichológus*
2011. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!