Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a kaktuszos babonában?

Hisztek a kaktuszos babonában?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy kaktuszt, és egy néni azt mondta,hogy ne tegyem a szobámba,mert akkor nem megyek férjhez...én nem hiszek benne,mégis beleültette a bogarat a fülembe.


20/L


2011. máj. 17. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
persze hogy hiszek, hisz alapos tudományos kísérletek mutatják hogy ez tényleg így van! ezért is van a szobámban kaktusz 23/F :)
2011. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól van na:) én sem hiszek benne csak hát mégis:D...
2011. máj. 17. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen ökörségeket, ez egyébként abból ered, hogy mivel a kaktusz szúrós, ezért ha meglátják a szobádban, egyből azt a következtetést fogják levonni, hogy te is az vagy, így senkinek sem fogsz kelleni, mint feleség. Ez van sajnálom, amíg ott a kaktusz, addig ne is számíts semmi jóra... :D

Egyébként nekem 5 évig volt a szobámban kaktusz, csak aztán elpusztult szegényke :(

2011. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már a szobámba amugy,nekem is elpusztult, pedig azt mondták hogy azt lehetetlen megölni:D nekem sikerült...:D
2011. máj. 17. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
A kaktusz is csak egy szimpla növény a sok közül ezen a bolygón a néni pedig valószínű hogy csak viccelődni akart evvel a kis mondatával, egy növény nem döntheti el hogy nem mész férjhez mert a szobádba rakod ez a te döntésed hogy férjhez mész-e vagy sem nem növényé. :) De ezt még te sem gondolhatod komolyan ezt a kérdést.
2011. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?????? Veszek gyorsan én is egy kaktuszt!!!!! Bár iesmiről még nem hallottam ezidáig. A tesómnak is van kaktusza, és neki nem önnek össze a szerelmi kapcsolatai. Bár ezeltt se sokkal.
2011. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha foglalkozol a gondolattal még bemagyarázod magadnak... tedd azt a kaktuszt a konyhaablakba, vagy a fürdőbe és kész. az a tuti.
2011. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
boldogan élünk a feleségemmel van két gyerekünk és neki a kaktusz a hobortja telivan vele a szombánk is
2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egy tanárom azt mondta, h szúrós, rossz kedvű lesz, akinek az asztalán kaktusz van. én vidám vagyok és kedves.:)
2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt a szobámban kaktusz és mégis férjhez mentem :) 24L
2011. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!