Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Nap az égen! De mi az a...

1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Na igen!És itt a hitetleneknek egy kiváló bizonyíték!Nézzék meg a linket,amit adtál,utolsó.Egyébként készítettem egy képet arról az oldalról.Tessék:

[link]

2011. máj. 28. 17:43
 12/17 Kerner G válasza:

Ígértem visszatértem hoztam videót is http://www.youtube.com/watch?v=H2nNRx3WhAw

Én töltöttem fel ma..

Használjátok egésszéggel.

keresgéljetek a neten sok érdekesség van fenn.

Keressétek Elenin-t.

Mókás lesz igérem..

2011. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
2011. máj. 30. 00:11
 14/17 Kerner G válasza:

[link]

Itt fenn van a lényeg.

Hogy ki mit hisz el belőle rátok bízom.

Akit érdekel a téma írjon rám jutubra és mesélek neki ...

2011. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem az új képeket,hát úgy látszik,hogy a Balatonboglári vaklárma.Nézd meg te is,mire gondoltam.20:07-20:13-ig.
2011. máj. 30. 20:16
 16/17 Kerner G válasza:
Ma ismét szép volt a kép... de ha szerinted nincs ott semmi akkor mi tükrözödött a vizen a nap melett ???
2011. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na ez engem is érdekel.Csak ami zavart,az az,hogy míg a múltkor a felhők is eltakarták,addig tegnap előtt a Nap a hegy mögött ment le,és az a valami a hegy előtt.De a tükröződés az ott volt!
2011. jún. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!