Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Nap az égen! De mi az a...

1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A Hold
2011. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hu de vicces valaki!
2011. ápr. 12. 23:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem vicces.


zöld


Én az elsőnél el tudok képzelni sima tükröződést is.

Nem vagyok rla meggyőződve, hogy a hold, de lehetségesnek tartom...

2011. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Talán a Nibiru?
2011. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

a hold.

ha kimozdulnál a kocka fejeddel a gép elől akkor láthatnál ilyet te is.

van élet a számítógépasztalon túl is..

2011. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Képzeld,a nap 24 órájából 16-ot kint vagyok,és képzeld láttam már ilyet,és hogy a Hold is fent volt,de ellenkező irányban!És igy 3 égitest volt fenn!Akkor mi lehetet?Azt ne mond,hogy a Mars!Na ehhez mit szólsz?
2011. ápr. 13. 14:02
 7/17 anonim válasza:
nemzetközi Ufó állomás ! De komolyra fordítva a szót szerintem a hold! mivel a nagysága és a elhelyeszkedése is megfelelő vagy itt egy link [link]
2011. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben,lehetne az is,ha nem úgy lenne,mint leírtam.Egyszer én is láttam.Úgy képzeld el,hogy kimész,és mondjuk előtted felnézel,és egymás mellett látsz 2 fényes bolygót? !Az egyik a Nap,és azt hiszed hogy a másik lehet a Hold is(hozzá teszem,soha nem láttam még a Holdat olyan fényesen világítani mint a Nap),de viszont ha hátra fordulsz,és felnézel,látod a Holdat.Akkor ezek szerint mire gondolnál?(Bocsi,jobban nem tudtam elmagyarázni,remélem érthető voltam)
2011. ápr. 14. 18:58
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem ami a második videón van, az tutira nem a hold -.-
2011. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kerner G válasza:

Egyelőre fogalmam sincs, mi lehet az, de pont ma nézegettem webcam képeket és a Balaton boglári 24 órás videón, szépen látszik, ahogy egyűt halad a nappal.

De ha szeretnéd kikockázva látni itt egy link [link]

Tedd az egeret a kék négyzeten belül a 19 órás sávba a pontokra és léptesd pontról pontra. Látszik, ahogy egyűt halad a nappal.

Hamarosan készítek képeket én is és közzé teszem ha télleg van ott valami nem maradhat titokban vagy egyáltalán miért titkolják?

Minden apró egyűt állásról beszámolnak a csillagászok pont ez maradna ki?


És nem hiszem hogy fénytörés lenne a kamerán azt nem takarja ki felfő és nem tükröződik a víz felszínen…

Na még jelentkezem….

2011. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!