Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet ilyen képességü egyén?

Fibbrizzo kérdése:

Létezhet ilyen képességü egyén?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek ismerős a dragon ball zed cimü mese .Természetfeletti képességek repülés meg ilyenek .Vajon szerintetek létezhet ilyen .Hallottam olyanokrol akik tudnak lebegni meg tárgyakat mozgatni .Akkor mért ne létezhetne ?Ti mit gondoltok ?
2011. ápr. 7. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már semmit sem tudhatunk biztosra így meggondolatlanság azt mondani rá hogy nem.Lehet hogy valahol vannak hasonlóak de pont ugyan olyannak.. annak kicsi az esélye.
2011. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az hogy ne nézz animéket, mert a végén te is úgy végzed mint a gyerek, aki kiugrott az ablakon és azt várta, hogy a sárga felhő majd elkapja...

egyébként az ember meg nem tud lebegni. most komolyan, mitől lebegne??

2011. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát azt tudom hogy én eggyiket sem tudom de valahol a neten láttam hogy valahol indiában egy ember a föld felett lebegett 20 cm re .a tárgyak lebegését meg a tv ben uri geller bemutatásával
2011. ápr. 7. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

jó, tárgyakat lebegtetni bármelyik bűvész tud. még az olyan kóklerek is, mint uri geller, aki egy csak egy c kategóriás mentalista.

ha igazi profit akarsz látni, akkor nézd meg pl. Criss Angel, vagy David Blaine trükkjeit. ők legalább nem hülyítik, hanem szórakoztatják az embereket.


egyébként a neten sok mindent lehet olvasni, de annak a fele sem igaz.

2011. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Csak a mesében léteznek ilyen képességű emberek nem a valóságban. Ha vannak....... azok is csak szélhámosok mint Uri Geller a kanál hajlítgatásával.
2011. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én megyek hamarosan de késésben vagyok ezért szerintem repülni fogok.
2011. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez olyan dolog hogy fejleszthető bárki számára ,én nagyon nagyon szeretném fejleszteni ,de még nem vagyok olyan "hit-szinten"


ez is olyan mint a többi ,mondjuk veszel egy sikeres énekest, vagy egy rövidtáv futót, mondhatjuk rájuk hogy különleges képesség ,de inkább tehetségnek hívják ezt ,ha fejleszted te is lehetsz közelébe ,ha nem foglalkozol vele, semmit sem fogsz elérni!

2011. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem simán létezhet. vagy ha még nem is, egyes emberekbe biztos megvan az a szikra hogy olyanná tudnának válni és lehet előbb utóbb olyanok lesznek. talán 2012 után?:O hit kérdése.
2011. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy létezik...csak azért valamit le kell tenni az asztalra, hogy valaki ezen képességek birtokába juthasson...egy kis jellemszabályt kell elsajátítani, betartani teljes észből.


egyébként az emberiség történelme folyamán volt egy ilyen ember, aki effélékre volt képes...jó persze nem mutatott meg mindent, de egy két "csodát" azért véghez vitt...Jézus Krisztusnak hívták...az ő tanításai kimondják egy az egybe, hogy az ember képes ezen fantasztikumokra...ha együtt működik az Atyával...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen, létezhet. sőt léteznek is hasonló képességü emberek. persze olyat nem fogsz látni, hogy valaki városokat repül át(pedig ez sem lehetetlen:D). ha jól emlékszem a Dragon Ball-ban ezek a képességek a chi energiára épülnek. van valami távol-keleti harcművészet(a nevét sajnos nem tudom, talán a tai-chi vagy a chi kung egyik irányzata lehet) aminek az a lényege, hogy ezt az energiát megtanuld tudatosan irányítani. testen belül, és testen kívül. youtube-on régebben láttam róla videót, ahol annyit látunk, hogy a mester suhint egyet a kezével és a tanitvány több métert repül.

vagy ott vannak például a jógik akik minden nehézség nélkül a fizika törvényeit meghazuttolva a levegőbe emelkednek. vagy ha úgy tartja kedvük, egy életen át koplalnak... és még sorolhatnám.

2011. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!