Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Törömen leirná nekem valaki,...

Törömen leirná nekem valaki, hogy mi ez a Titok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy itt is van róla sok minden a gyakorin,csak nincs kedvem mindet végigolvasni. Megfogalmazná nekem valaki mi a lényege. Valami csak pozitívan dolog van benne? Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 19. 20:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

na akkor pontonkent:


1, nem en montam, hanem TE, hogy a hasonloak vonzzak egymast. Kerlek figyelj a csillagok utani reszre "A Titok lényege a következő, **************************************************************mivel világunk 2 pólusú és a hasonlók vonzzák egymást, ***********************************************így a pozitív gondolatok pozitív dolgokat vonzanak az életedbe, kivéve az előttem szólóéba :) "


2, en nem tudom te melyik titok c filmrol beszelsz. amirol en beszelek az azt szajkozza megallas nelkul az elso 20 percben, hogy BARMI AMIT AKARSZ BARMI, AKARMI ha ragondolsz akkor bekovetkezik. csodak kovetkeznek be, mert tudjak, hogy titok...


3, megegyszer: a pozitiv gondolkodas szerintem is fontos. De a film, es a "titok" maga, egy egbekialto ostobasag, aminek semmi koze a valosaghoz.



Vonzas torvenye. aha. igen.



Abban egyetertek, hogy ha valamit akarsz, akkor nyilvan teszel erte, ha teszel erte bizonyara gondoltal is ra. Ahogy azt is el tudom kepzelni, hogy ha valamit nagyon nem szeretnel, akkor ha bekovetkezik, egybol rendszert latsz benne. De sokan vannak akik rettegnek attol h rakosak legyenek. Megsem mind lesz az.

2011. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

De te a csillagos részt figyeled, és nem az a lényeg, hanem a pozitív vonza a pozitívat, semmi más nem képes erre. Úgyhogy légy pozitív!

Szerintem felesleges már erről beszélnünk. Oké, ne foglalkozz vele, nem kötelező, ettől még lehetsz boldog. A kérdező majd eldönti, hogy akar vele foglalkozni vagy sem.

Egy Titok c film van, hallottad benne, hogy találkozhatsz ufókkal, ha rágondolsz? Renegeteg példát hoztak föl, hogy mit érhetsz el az életben ezzel a hozzáállással, már felsoroltam. Nem mondhatják azt, hogy mindössze 63 dolgot érhetsz el, ha hallgatsz ránk, ezek a következők:..... Mert minden ember más, másként gondolkozik, másként lát, emiatt mondhatja azt, hogy BÁRMIT elérhetsz, bármilyen autót, bármilyen típusú nőt/férfit, bármekkora összeget, bármekkora sikert. Egyszerűen hihetetlen, hogy ezen akadsz fenn. De miért nem foglalkozol komolyabban a témával? Miért nem néztél utána eddig?

[link]

"Az élet sokkal egyszerűbb, mint gondoltad, és ahogy megérted, hogyan is működik, és mire képes a benned lakozó Erő, megtapasztalhatod a létezés varázsát a maga teljességében – és akkor valóban csodálatos életed lesz."


Nem értetted meg, mire is képes a benned lakozó erő - bármire képes, amit racionálisan az életünkben el tudunk képzelni. Én is hallottam, hogy azt mondja BÁRMIT megszerezhetsz magadnak, ha gondolsz rá, de nem kezdtem el arra gondolni, hogy pl: találkozom Istennel, ufókkal, milliárdos leszek, átlátok a falon stb. Maradjunk reálisak. A legtöbb ember szerintem értette, hogy mit jelent abban a kifejezésben a BÁRMI szó, még egyedül most találkoztam ezzel. Részemről befejeztem, úgy gondolom hasznos volt a beszélgetés. De írhatsz privátba is ezzel kapcsolatban ha akarsz. Ha van kedved nézd meg a filmet mégegyszer, és a BÁRMI szóra ne figyelj, nem az a lényeg.

2011. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

kicsit autista beszelgetesbe fordult at reszedrol ez a dolog.


Azt mondod a hasonlo dolgok vonzzak egymast, majd amikor idezlek, elsonek letagadod, hogy te ilyet mondtal volna, majd ramkened( WTF????) majd azt mondod ez nem is lenyeg.


Ez a szektakra jellemzo hozzaallas de sebaj, a te eleted nem az enyem,


DE


EN veled ellentetben megneztem azt a bena filmet, es bar elhiszem, hgoy te is ott ultel elotte, de hogy nem figyeltel az tuti. Biztos a gondolataiddal voltal elfoglalva.


pont azt mondja a film vegig, hogy barmit AKARMIT azaz barmit gondolsz az majd jon. Azt mondja, hogy pont az a baj az emberekkel, hogy a negativumra gondolnak, es az fog bejonni.


Van egy mondas, ami szerint egy egeszseges embernek millio celja/kivansaga van, egy beteg embernek csak 1.


SZerinted az a tobb millio rakos beteg( az AIDS es egyeb fertozeses betegsegeket most hagyjuk is) nem gondol eleget arra, hogy meg akar gyogyulni? szerinted azok egy uj playstationre, plazmatv re gondolnak a betegsegeik alatt????????



akkora baromsag amit a film osszehord, es a felelmetes, hogy emberek mint te beszopnak mindent fenntartas nelkul.


Elmondom en, hogy hol hibazol amellett, hogy szelsosegesen naiv vagy.


Ott fogsz hibazni, hogy te szepen gondolsz majd valamire. Ha bejon, akkor JIIIIIIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ordibalassal vegigrohansdz a folyoson felmeztelenul, kozolve mindenkivel, hogy mukodik a titok.


Ha nem jon be, akkor majd magadba keresed a hibat. nem akartam, gondoltam elegge a dolgra amit akartam. Jajajajajajajaaj de benacska vagyok. de a titok az tuti h mukodik, hisz az tuti, ott mondtak a tívíbe he.


A kovetkezo lepes, hogy ha valamelyik embertarssadenak szuksege lesz valamire, te nem adsz neki, hanem majd a "titokkal" segitesz. majd gondolsz neki valami jot. Ismeros a strategia, emberek evezredek ota ugyanezt csinaljak az imaval. Nem segitenek, majd elvonulnak imadkozni, mert meggyozodesuk, hogy ha sokszor elmondanak betuket egymas utan, akkor az majd osszejon

2011. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!