Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Törömen leirná nekem valaki,...

Törömen leirná nekem valaki, hogy mi ez a Titok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy itt is van róla sok minden a gyakorin,csak nincs kedvem mindet végigolvasni. Megfogalmazná nekem valaki mi a lényege. Valami csak pozitívan dolog van benne? Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 19. 20:36
1 2 3
 1/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Egyáltalán miről kéne titkot tudnom? miről írsz? mert ez nem derül ki. Miről is van sok minden itt a gyk-n? 14/f
2011. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez egy könyv,amiből film is készült és megtudja változtatni emberek életét , de én se tudok többet róla, ezért tettem fel a kérdést.
2011. márc. 19. 20:46
 3/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Akkor máskor kérlek a "film" jelzőt tedd már oda. A filmet még nem láttam bocsi =/ 14/f
2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen egy könyv, fim, lényege a pozitív gondolkodás. Az, hogy a jó dolgokat képzeled el magadnak, arra gyúrsz. Megjeleníted gondolatként, többször.


Fontos még, hogy nem tagadásban, hanem igenlésben. pl. nem azt mondod, hogy nem vagy beteg, hanem azt, hogy egészséges vagy. Hasonló az agykontrollhoz.

2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ezt kipróbálom.
2011. márc. 19. 20:50
 6/23 anonim ***** válasza:

az agykontroll egy kicsivel többet ad ,mint a titok ,de ha megfelelően tudod alkalmazni a titkot ,tehetséges vagy ,akkor nagyon meg tudod változtatni az életet


arról szól hogy vizualizálsz dolgokat ,hiszel benne(pl hogy a percen belül 3 kezem nő, nyilván ebben nem fogsz hinni ,de nem merem állítani hogy ha elhinnéd ne sikerülne) akkor valóra válik

2011. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Van valami különösebb titka? Mert én már régóta várok valamire, sokat gondolok rá és nagyon erössen,de sajnos nem jött be. Lehet,hogy nem jártam nyitott szemmel? Vagy létezik hogy az adott dolog amire vágyok nincs megirva nekem?
2011. márc. 19. 21:06
 8/23 anonim ***** válasza:
Aki nem képes rákeresni a Titokra, az ne várja, hogy segítségül hívhatja. Bocs d eez elég nagy lustaságra vall, hogy nem bírsz keresni.
2011. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:08

Elég nagy lustaságra vall,hogy nem olvastad végig a kérdésemet.

2011. márc. 19. 21:11
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem! Titok! :D
2011. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!