Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ekkora hülyeségben, hogy...

Ekkora hülyeségben, hogy hihet valaki?

Figyelt kérdés

"Azzá válunk, amire a legtöbbet gondolunk, és azt vonzzuk magunkhoz, amire a legtöbbet gondolunk. Ha a fejedben látod, akkor a kezedben kapod meg. És ezt az alapelvet három egyszerű szóban lehet összegezni: A gondolatok dolgokká lesznek." a thesecret.hu oldalra véletlenül bukkantam rá. Ekkora hülyeséget ki képes elhinni?

Most mondok egy példát, hogy megbuktassam az elméletet: van egy fiú, aki szerelmes belém és ő pl hiába gondol rám legtöbbet stb. én soha a jó büdös életbe nem fogok belé szeretni!


2011. márc. 16. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
ha nagyon össze akarna veled jönni és tenne is vmit érte belé szeretnél ne aggódj... de ha 20 alatt vagy akkor tényleg felejtős az egész mert még kicsi vagy és nálad csak a külső számít semmi más ja meg a pénz meg a hírnév.
2011. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Sosem tudhatod, lehet hogy most ezt mondod, de 10 év múlva meg már a felesége leszel.

Bár az oldalt és az elméletet én is baromságnak tartom, és üzletnek.


Viszont az cáfolhatatlan tény, hogy :


- Minden fejben dől el.

2011. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"A gondolatok dolgokká lesznek"

Én úgy tudom, valahogy úgy van ez eredetileg, hogy a gondolatok szavakká lesznek, a szavak pedig tettekké.

2011. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, szabad akaratod van, mint minden élőlénynek, aszerint élsz, cselekszel ahogy jónak látod.


Az Univerzumon nem lehet erőszakot elkövetni, minden úgy történik mindenkivel, ahogy az számára a legeslegjobb.

Valószínűleg nektek így a legjobb, hogy nem vagytok egy pár, a fiú ebből tanul, tapasztal.


Nekem nagyon érdekes volt anno a Titok mikor olvastam, filmen is láttam.

Hasonlóképp gondolkozom és valóban működik.

Természetesen nem gondolok lottó ötösre, hisz nem az az utam, hogy megnyerjem és szórjam a pénzt :)


Ésszel kell kérni és elhinni, hogy valóban képes vagy rá és megérdemled.

A gondolatoknak teremtő erejük van!

Nem baj, ha te ebben nem hiszel, különbözőek vagyunk és ez így van jól.

2011. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ha valamit nagyon akarunk, akkor azt meg is kapjuk, csak nem mind1 hogy mi az, amit akarunk: egy sajtos szendvicset, egy ferrarit, vagy egy sétát a Holdon.


Nyilván, a szendvicset könnyedén megkapjuk, hiszen még ha nincsen is meg minden hozzávaló, csak le kell ugranunk a boltba. Tehát ezt valószínűleg megkapjuk.

A ferrariért sokat kell dolgozni, spórolni, és ugye nem mind1 hogy mennyit keresünk. Ez már nehezebb, mert több a feltétel.

Ha a Holdra akarunk jutni, akkor aztán, tényleg rengeteg pénzzel kell számolni, valamint egészségesnek is kellene lenni, mert csak úgy szerintem nem lőnek ki senkit az űrbe. Valószínűleg vizsga is kell hozzá, vagy valamiféle engedély, szintén sok pénzért és munkáért. Esetleg egy alternatív megoldás: Anettka klónná változunk. (az már más kérdés, hogyan) Szóval azt, hogy eljussunk a Holdra, nagyon nehéz elérni.


Viszont EGYIK SEM ELÉRHETETLEN! És igen, tudom, felmerül a kérdés, hogy: "Mi van ha azt akarjuk, hogy egy másik Galaxisba menjünk? Azt biztosan nem tehetjük meg!" Hát, 2011 -be tuti nem jutunk másik galaxisba, de 100 év múlva lehet hogy ez már mindennapos lesz.


És, ami a szerelmet, és egyéb érzéseket illeti: Ami nem teljesül, azt valószínűleg nem is akartuk igazából. Hisz ki akarna egy olyannal élni, aki nem szereti őt? Senki. Tehát ezt már nem akarjuk, úgyhogy jöhet egy másik gondolat...

2011. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De ha te egy szendvicset megveszel azt sem a "gondolataiddal" éred el... Hanem lemész a boltba, b.sszus. Nekem az nem tetszik, amit ezen az oldalon állítanak. Hogy az ember szemébe hazudnak. Az egy dolog hogy minden fejben dől el, de attól én még mondogathatom magamnak és koncentrálhatok rá, hogy milyen jól vagyok mikor, majd megdöglök pl a menstruációs görcseimtől xP(bocs jobb példa most nem jutott eszembe) Az meg egy orbitális nagy kifogás, hogy "mert ki akar azzal lenni, aki nem szeret. az tehát nem jó az illetőnek." Na Ba+... amikor épp erről hadoválnak, h te eléred a gondolataiddal, amit akarsz. És ha ferrarit meg stb. úgyse érsz el vele, akk mi a f.szt ér az egész?? Emberek! A napibetevőtöket, az álmaitokat és a sikereket nem GONDOLATOKKAL éritek el, hanem kemény munkával és kitartással. Ennyit a nagy "titokról", utálom ezeket az ezoterikus marhaságokat, amikor az emberek szemébe hazudnak, azok meg be is veszik. Lásd: a jósnők.

Gondolatokkal max annyit tehetsz, hogy hiszel önmagadban és nem adod fel!!

2011. márc. 17. 13:26
 7/14 anonim ***** válasza:
lemész a boltba azt is a fejedbe döntöd el nem? egyébként meg te is megmondtad a lényeget te idióta, hogy igen úgy lehet elérni azt amit szeretnénk h sokat gondolunk rá és NEM ADJUK FEL, hanem kitartunk az mellett amit eltervezünk.
2011. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
idióta a nénikéd te gyökér!!! Az hogy nem adod fel, az azalatt értendő, hogyha valamibe nem vagy sikeres akkor is folytatod. Látom ehhez még nem volt szerencséd?? Az meg, hogy gondolatban döntöm el hogy veszek kenyeret ok, na de olvasd már el, hogy mit állít azaz oldal. Most persze, hogyha eldöntöm, hogy veszek kenyeret akkor meg is veszem. Szimpla pszichológia amit alkalmaznak, hogy kicsalják az emberekből a pénzt. Magyarul, ők azt használják, ki hogy, jaj te arra gondolsz, hogy veszel kenyeret és akkor persze, hogy veszel is. És jé máris igaznak hiszed ezt a nagy baromságot, holott semmi féle "titokról" nincs szó csupán arról, hogy tudsz önálló döntést hozni!! Azért gondolkozhatnál mielőtt mást leidiótázol!!
2011. márc. 17. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem a "titkot" vagy az ezotériát védem, de... kérdező, már az írásodból is látszik, hogy valami szánalmas tizenéves p*csa vagy. Értetlenkedel, aztán meg fel vagy háborodva, ha valaki nem ért egyet a te világmegváltó felfedezéseddel. Azt javaslom, keress jobb szórakozást magadnak.
2011. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
figyelj kislány nem 1 példát tudnék mondani arra hogy igenis bejöttek azok a dolgok amire gondoltam. ezt hívják vonzás törvényének! de vegyünk 1 példát. gondolj egész álló nap arra vagy legalábbis jó sűrűn hogy nemsokára meghalsz. hidd el pár nap/hét/hónap mulva elüt egy autó :)
2011. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!