Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szokott-e lenni eber viziod?...

Szokott-e lenni eber viziod? Olyan, mintha almodnal, de eppen ebren vagy.

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen? Es szines? Rendszeresen van?
2011. márc. 15. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi szokott lenni, de inkább félálomban. Mikor felkelek, de visszafordulok h visszaaludjak, és még éppen nem alszok, elképzelem az álmom folytatását, és reggel olyan, mintha azt is álmodtam volna. Pedig tudom h akkor még nem aludtam.
2011. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
neked szokott?
2011. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szokott.
2011. márc. 15. 23:55
 4/10 anonim ***** válasza:
mik?
2011. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Altalaban csak fenyes korvonalkent felvillano kepek, a legutobbi egy szep nagy agancsos szarvas, de kutya, haromszog, stb. Es vannak szinesek is, ezeket leginkabb 3D "domboru-kepkent" tudnam elkepzelni a falon. A legemlekezetesebb egy voros rozsa volt amely kokeritesen nott a kobol. Nem almok, csak felvillano kepek egy-egy nyugodtabb pillanatomban.
2011. márc. 16. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
érdekes. nem tudom elképzelni sajnos, bár gondolom megijednék ha ilyen történne velem. ezek amúgy úgymond "normálisak"? nem valamilyen betegség miatt jönnek elő?
2011. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Makk egeszseges vagyok, egy kis tulsulytol eltekintve. De tortat meg nem lattam. ;) Ugy ertekelem oket, mint az almaimat, csak ezek sokkal, sokkal egyszerubbek. Es legalabb nem ilyesztoek, mint egyes almok.
2011. márc. 16. 21:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy normalis, vagy sem, azt talan hozzaertok mondhatnak meg.
2011. márc. 16. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
alfa állapot.:)
2011. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo, nagyon koszonom neked. Bennem nem tudatosult ez, pedig tudtam, hogy letezik ilyen. Tudsz esetleg olyan internetes (akar angol nyelvu) oldalakat ajanlani nekem, ahol bovebben olvashatnek errol, es hogy hogyan fejleszthetnem tovabb? Koszonom a kedves segitsegedet.
2011. márc. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!