Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek is szokott ilyen lenni?

Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Mielőtt elalszom, "elengedem magam", és nem gondolok semmi különösre, akkor össze-vissza mindenféle képek peregnek le a szemem előtt. Általában olyan képek ezek, amiket még életemben nem láttam, felvillannak, aztán alakulnak is át másik képpé, pl. fura arcok, szemek, ilyesmik, értelmük nem sok van. :D Régen hangokkal is voltam így. (Nem tudom, mennyire lett érthető. :S)


Ilyen mással is szokott lenni? Nem tulajdonítok semmi különösebb jelentőséget ennek, csak kíváncsi vagyok, hogy másokkal is van-e ilyen. :)


2010. aug. 12. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is szoktam hallani hangokat. Áthallatszik anyám horkolása... szerintem ilyenkor este inkább aludj.
2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 1Roberto1 ***** válasza:
Haverom folyamatosan energia italt iszik azt neki vannak ilyenjei :D de mondjuk en sose ittam még alcoholt nem cigiztem ritkán iszok energia italt az se nagyon egészséges de volt amikor alszok és besipol a fülem 1 tized másodpercre és elmullik érdekes volt:D de alig tudtam aludni tölle ez is ritkán van velem 1 évben 2 szer vagy 1 szer nem tom fura
2010. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Saten, bírom a válaszaidat, de ne az én kérdésemnél gonoszkodj. :D


Úgy látszik akkor, hogy csak én nem vagyok normális. :D Pedig én sem iszom, cigizem, meg semmi.

2010. aug. 12. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyen lenni!

Ez azért van mert az agy egyfolytában dolgozik ha alszunk akkor is és azért álmodunk!

2010. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem is van időnként.furcsa arcok,képek,néha hangok.

sztem túl vagy terhelve agyilag ennyi.

2010. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sokáig fent vagyok, tv-zek és utána, na mondom befelé fordulok és alszok.Akkor szoktam és is fura képeket magam előtt "látni", ilyenkor kinyitom a szemem és ennyi.A hangok durvábbak.Mintha szólnának nekem vagy mondanának valamit (rövid szavak), ezektől néha nagyon befosok!:D De kinyitom a szemem és vágom, hogy nincs semmi.De ilyenek tényleg, ha nagyon fáradt vagyok, akkor vannak.
2010. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Velem majdnem minden nap, általában ijesztő képek, lehet a sok kockulástól. :D De én élvezem ezt a "mozit".
2010. aug. 12. 18:12
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor meg no para,és Rock n' roll!:-)
2010. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem este olyan szokott lenni, hogy ellazulok, és elalvás előtt egy kis idővel én is "hangokat" hallok. Olyan mintha gondolkoznék, de mégsem teljesen olyan. És össze vissza, semmi témába vágó, egy nagy katyvasz az egész. És nagyon idegesít. Még jó, hogy képeket nem látok.:)
2010. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát igen velem is ez szokott minden nap elalvás előtt történni,de már megszoktam h képeket látok
2010. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!