Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Neked is...

Mi ez az érzés? Neked is szokott lenni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de mikor a Földről vagy stbről gondolkodom és elképzelem h én milyen kicsi vagyok hozzá képest és hogy mennyi szép dolog van szokott ilyen nagyonnagyon jó érzésem lenni ami csak pár mp-ig tart de azt akarom h mindig tartson (ja ilyen tekintetben hasonlítanám egy orgazmushoz de nem az XD)

Szóval másnak is szokott ilyen lenni és van-e ennek valami neve? o.O Olyankor úgyérzem h minden tökéletes :W Szeretném minél többször megélni ezt az állapotot.


2010. aug. 8. 06:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nemszokott ilyen érzésem lenni...:-S Inkább kiverem.
2010. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó neked, hogy "van ilyened".

Nézz utána ilyen meditációs gyakorlatoknak, ez jó alap a számodra - ami saját magadból fakad, és elmélyedj benne, mélyebben megtapasztald - átérezd.

2010. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az szokott lenni h este felnézek az égre és elképzelem milyen végtelen az űr és hogy én(mi) mennyire sebezhető(ek) vagyok(unk).

Bennem viszont ez elég sz@r érzést kelt. >.<


Őhm nem nagyon tudok válaszolni a kérdésedre de gondoltam eluntatlak a ,,történetemmel" egy kicsit. xD

2010. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem hasonló,mint az előzőnek,csak annyival másabb,hogy amikor én nézek fel az égboltra akkor elképzelem hogy milyen szép és végtelen ott fenn minden...ez ámulatba ejt !
2010. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Én akkor szoktam nagyon boldog lenni mikor a menyországra gondolok, hogy ott majd bármit megtehetek, és semmi rossz dolog nem fog érni. De mielött hivö lettem sokat gondoltam a halálra aminek a gondolata elborzasztott. Most már egyáltalán nem aggódok, mert tudom Istenhez térek vissza!

Használd ki a pozitiv beállitotságodat, gyakran gondolj szép dolgokra,mert könnyen felvidulsz tőle!

De ne feledd hogy igaz hit nélkül a túlvilágra nem lehet bekerülni!


[link]

2010. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez a teljesség érzése, vagy az egységtudaté, amikor eltűnnek a korlátok, az egód, és rájösz, megérzed, hogy te magad a Mindenség része vagy, ezzel együtt te magad vagy a Mindenség.

Sajnos nem nagyon tudom szavakba önteni, de ha az az érzés fog el téged is, mint engem szokott néha, hasonló helyzetekben, akkor szerintem megérted :)

2010. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az őrangyalod sugározza át a jóságát, szeretetét. Bárki meg tudja élni, csak kicsit el kell engednie a rossz gondolatokat és az igazán szép dolgokra koncentrálni.
2010. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyen érzést én is gyakran érzek. Valóban nagyon jó. Többek között ezért is foglalkozom természetvédelemmel, madármegfigyeléssel és természetfotózással.


Ajánlom Neked is, hogy hasonlóan foglald el magad. :) Így kiteljesedik ez az érzés. :)

2010. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott! Kozmikus boldogság a neve és 2012-től mindenki ebben fog élni! Ha ezt tapasztalod, nagyon jó úton jársz! :)
2010. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Riki943 válasza:
100%
Képzeld, nekem is vannak ilyen érzéseim, szerintem egyről beszélhetünk, hasonló helyzetekben fog el, talán a szeretet egyik fajtája lehet, már sokat gondolkodtam rajt. Én olyannak irnám le,m int ikor kiráz szép lassan a hideg, csak ez épp meleg, és jólesik az ember számára, van amikor az egész testemet beborítja, de néha csak egyes porcikéimban érzem. Nekem különböző gondolatok váltják ki, mint pl a tied, de ha a Himnus-t hallom valami különösen szép előadásban azis kiváltja, és egyéb dolgok is! Ha valaki tudna bővebben irni hogy pontosan mi is ez, azt énis megköszönném.. nemsok embert ismerek aki ilyet érez!
2010. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!