Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Neked is...

Mi ez az érzés? Neked is szokott lenni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de mikor a Földről vagy stbről gondolkodom és elképzelem h én milyen kicsi vagyok hozzá képest és hogy mennyi szép dolog van szokott ilyen nagyonnagyon jó érzésem lenni ami csak pár mp-ig tart de azt akarom h mindig tartson (ja ilyen tekintetben hasonlítanám egy orgazmushoz de nem az XD)

Szóval másnak is szokott ilyen lenni és van-e ennek valami neve? o.O Olyankor úgyérzem h minden tökéletes :W Szeretném minél többször megélni ezt az állapotot.


2010. aug. 8. 06:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 09:43: nekem is hasonló van és elég rossz szokott lenni..:S

Meg olyan is szokott lenni, ha mondjuk tvből látom a földünket kívülről..felülről, akkor mindig elfog egy NAGYON erős tériszonyom lessz, gyorsan elkell kapcsolnom olyankor :S xD pedig igaziból nem vagyok abszolút tériszonyos........

2010. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és bocsi a hibákért :S
2010. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem mindig olyan érzésem van hogy minden annyira messze van. Aztán földrajzórákon mindig mesélte a tanár hogy itt meg itt járt, 20 óra repülő, és rájövök hogy nincs is annyira messze hisz egy repülő alig egy nap alatt odavisz. Csak pénz nincs elmenni odáig, azért érzem messzinek.
2010. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!