Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen egybefüggés?

Véletlen egybefüggés?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 13 éves lány vagyok és egyszer szórakozásból megnéztem egy oldalon hogy mi voltam előző életemben...és azt irta hogy Macska xD

nah de az az érdekes.. hogy barátaim barátnőim osztálytársaim..felnőttek sokan aztmondják: olyanszemed van mint a macskának..kiscicára hasonlítsz.. olyan a fejed mint egy cicaának :D

ha valami pl: egy szélcsengőőt fúj a szél..akkor azon eléggé megakad a szemem :O *.*

És Imádom is a cicákat...jól meg is értem álltalában őket.. a mozgásom is elég "cicás" jól mozgok!a nap legtöbb részét mikor otthonvagyok velülk töltöm... :D (bár hogy ilyen "macskaféle" vagyok nem bánom) :D

És ez a "jóslás féle+ a valóság"így egybefügg

Ti is voltatok már valahogy így???

Ez egy véletlen egybefüggés?:D

Nekem elég érdekes..de jó pofa :)


2011. febr. 28. 22:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a suliban meg csak ugy elkezdem orűn kaparni a padot..és ez engem annyirazavar..aszthiszik ogy megvagyok bOlondulva -.- xD Pedig nem akarom kaparni!
2011. márc. 10. 20:30
 12/13 anonim ***** válasza:

sertegetes nelkuli szandekkal kerdezem:


mi van ha tenyleg egy kicsit zavaros vagy? Hol van eloirva, hogy te bizony 100% hogy nem els valamilyen foku szellemi fogyatekkal ami mondjuk ilyen reakciokat valt ki beloled?

2011. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

:) nem sértödök meg ilyenen mertmindenböl 5-ös 4-es vagyok :)

Csak olyanokbol tünök ki az osztályba hogy egy 3 hete...akármilyen fára felmászok félelem nélküll...leugrok..És sokkal gyosrabban futok mint azelött..és gyorsabban mint az össze többi osztálytársam...


XD de ez nekem marha jo mert csak "híres" lettem a sulibaaa:D :P <3

2011. márc. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!