Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen egybefüggés?

Véletlen egybefüggés?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 13 éves lány vagyok és egyszer szórakozásból megnéztem egy oldalon hogy mi voltam előző életemben...és azt irta hogy Macska xD

nah de az az érdekes.. hogy barátaim barátnőim osztálytársaim..felnőttek sokan aztmondják: olyanszemed van mint a macskának..kiscicára hasonlítsz.. olyan a fejed mint egy cicaának :D

ha valami pl: egy szélcsengőőt fúj a szél..akkor azon eléggé megakad a szemem :O *.*

És Imádom is a cicákat...jól meg is értem álltalában őket.. a mozgásom is elég "cicás" jól mozgok!a nap legtöbb részét mikor otthonvagyok velülk töltöm... :D (bár hogy ilyen "macskaféle" vagyok nem bánom) :D

És ez a "jóslás féle+ a valóság"így egybefügg

Ti is voltatok már valahogy így???

Ez egy véletlen egybefüggés?:D

Nekem elég érdekes..de jó pofa :)


2011. febr. 28. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

mért aki előző életében mezei homokfutrinka volt, az úgy mozog, úgy néz ki a feje és imádja ezeket az állatokat?


[link]


aki meg légy volt előző életében az meg egész nap repked és légy szemei voltak előző életében?


sok csajnak macskás szeme van, sok csajt hasonlítanak cicákhoz, nem véletlen, hogy sok csajt cicának hívnak.

plázacica szóról hallottál már?



"ha valami pl: egy szélcsengőőt fúj a szél..akkor azon eléggé megakad a szemem :O *.* "


???


"És Imádom is a cicákat...jól meg is értem álltalában őket"


ha nyávog enni adsz neki? dorombol mikor simized? ez lenne a nagy bizonyíték?


"a mozgásom is elég "cicás" jól mozgok!"


ha ledobnak 15 méterről, akkor mindig talpra esel?

vagy egész nap négykézláb mész?


"a nap legtöbb részét mikor otthonvagyok velülk töltöm... :D"


szerintem totálisan az agyadra mentek a cicák, aranyom...

2011. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ami a véletlen egybefüggés itt, az hogy két ember nemzett egy gyereket. Téged. Egyébként menj vissza az oldalra és nézd meg újra, hogy most mit ad ki.

Ja, ez véletlen lesz.

2011. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Leírtam hogy mit csinálj hogy kiderüljön macska vagy e de amilyen idióták a mai fiatalok inkább gyorsan töröltem mert még megcsinálnád.


szia cicus

2011. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bodri voltam..
2011. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen-Igen... Szinte mindenki tudja hogy ha a cica nyávog vagy dorombol mit akar.. -.-'

De Pl: Kit udja azt hogy hogyan jelzi ha megbízik bennünk? vagy ha becsukja a szemét de nem alszik..vagy ha játszol vele és felőnybenérzi magát..és még sorolhatnám..

Biztos vannak egy páran akik ezeket is megértik velem eggyüt.. :D

Jah és az már ne haragudj de hülyeség hogy:

Nem hallotame azt: Plázacicák:

nem arra szokták mondani hogy plázacica aki hasolít a cicákra..

És Pl: azt mondják neked hogy cicám nem jelenti azt hogy:

Arra hasonlítasz..

pl: a végén mondtad: aranyom... Mégsem vagyok aranybol...

Jah és nem nagyon akarnak 15 m-röl ledobni.. de 5-7 m simááán:D ;)

2011. márc. 1. 16:04
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaaaahhh.... és csak azoknak a váélaszait kérem..akik rendesen tudnak válaszolni és HASONLÓ TÖRTÉNT..TÖRTÉNIK VELÜK...!!!!!

KÖSZI (L) :D

2011. márc. 1. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:

cicam, a rosszhir az, hogy nem tudod "csak azoknak a valaszat kerni, akik hisznek ebben"


13 evesen, hogy ilyen butasagban hiszel, nem baj, ha ertelmes vagy kinovod.


A kerdesedre valaszolva nem lehet.


mert

"a" eset: elfogadjuk az erveleset azoknak akik ebben a butasagban hisznek, akkor nem utal semmi arra, hogy mi voltal elozo eletedben egyaltalan.ebbol kovetkezoen nem lehettel.


b eset: nem fogadjuk el az erveleset azoknak akik ebben a butasagban hisznek. Ebbol kovetkezoen nem lehettel.


2:0 a nem lehettel javara



orulok, hogy segithettem

2011. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia!

Aztaaaaaaaa..!

Hát nem én voltam csak igy egyedül!

Én is ugyan így vagyok mint te..ezért sokszor csúfolnak is az osztálytársaim..pl:ha kapargálom a padot..vagy a könyvet :O

XD

amm én sem tudom mi lehet de összeillünk!

ezen nem kell búsulni!

ez egy velünk született adotság ami némely esetekben jól jön:D


Üdv:Simon/15 F

2011. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi :)

Sajna te sem tudod nagyon hogy mitöl lehet ez...biztos valami természetfeletti... :)

Bár nekem is legtöbször hasznomra vállik :D :D

PL:A kaparás...

Szal..

KÖSZI (L)

2011. márc. 8. 16:37
 10/13 A kérdező kommentje:
xD ma felmásztam a szomszéd háztetejére a cicámért xD :D (L) (L)
2011. márc. 10. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!