Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Még is csak igazam volt az...

Még is csak igazam volt az angol száz misszióval? Lehet mégis lesz 3vh?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1524..


Nagyon meglepet ez a dolog, ez is bizonyítja azt, hogy ez nem mifajta kitalált dolog, amikor ezt megláttam, hogy atom fegyverekkel rendelkezik Irán, egy kicsit megijedtem mert amit elmondott egy angol ember a videóban kezd valóságos lépésekké válni...


Az angol száz misszió: http://www.youtube.com/watch?v=wm9dSsKMgn8


A videó hosszú én is beletekertem és úgy néztem végig, az utolsó befejező, rádió beszélgetés nagyon érdekes...


Azt szeretném még el mondai, hogy tudtok még ilyen híreket mai Izraelben, vagy Iránban mennek kérlek írjátok le válaszként...


[link]


2011. febr. 18. 09:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem éppen ezt, akarom hallani hogy jön a harmadik vh, mert őszintén mondva, engem nem a vh érdekel, hanem az, hogy ki , mik, hol ,,, kik azok akik ezeket a dolgokat irányítják, kik ezek? Hogyan van ekkora befolyásuk a világban,


Ha kitörne, az csak alátámasztaná azt amit elmondtam, hogy valakik irányítják életünket globálisan, gazdaságilag, politikailag, hadilag, egyházilag, úgy mozgassák a szálakat, ahogyan ők akarják....


Sok célom van nekem is, és álmom amit elszeretnék mondani mindenkinek, az egyik hogy a vatikáni könyvtárat nyilvánosságra hozni ami több ezer éves tudást rejt, amiben olyan dolgok vannak elraktározva amit az akkori korban eretnekségnek vettek, és rakták el a világ elől...Olyan titkok lehetnek ott, mint a rák elleni gyógyszer, vagy hogy mint jelentenek a Nazca-vonalak vagy mondjuk, ingyen energia létrehozásáról lévő dolgok eszközök...


Miért nem fejlődött eddig világunk, ha nem az egyház miatt.

2011. febr. 18. 12:03
 12/14 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem új, az ottani harcok, de majd amikor, atom fegyvereket is fognak használni , na akkor mi lesz?


Nem csak befolyásuk , de egy olyan dolog történne a földön, ami emberhez méltatlan cselekvés lenne.

2011. febr. 18. 12:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Már elmondtam, miért nem fog egy ország sem atomfegyvert használni...
2011. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó rendben lehet igazatok van, hagyom az egészet, majd kiderül idővel... :(
2011. febr. 18. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!