Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Még is csak igazam volt az...

Még is csak igazam volt az angol száz misszióval? Lehet mégis lesz 3vh?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1524..


Nagyon meglepet ez a dolog, ez is bizonyítja azt, hogy ez nem mifajta kitalált dolog, amikor ezt megláttam, hogy atom fegyverekkel rendelkezik Irán, egy kicsit megijedtem mert amit elmondott egy angol ember a videóban kezd valóságos lépésekké válni...


Az angol száz misszió: http://www.youtube.com/watch?v=wm9dSsKMgn8


A videó hosszú én is beletekertem és úgy néztem végig, az utolsó befejező, rádió beszélgetés nagyon érdekes...


Azt szeretném még el mondai, hogy tudtok még ilyen híreket mai Izraelben, vagy Iránban mennek kérlek írjátok le válaszként...


[link]


2011. febr. 18. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem volt igazad.

El sem tudnám mondani neked, hogy hány és hány összeesküvés-elmélet keletkezett az elmúlt száz évben - mindig voltak, aki hittek benne, tanúkat gyűjtöttek, kiragadtak néhány hírt a sok közül, és azonnal a bizonyítékokat látták bennük.

Ma is csak ugyanez megy, te is automatikusan szelektálod a hasonló híreket. Azt hiszed, csak Iránnak van atomja? Ugyan!


Épp azért nem lesz világháború, mert a mai fegyverekkel már elképzelhetetlen. Irán ledob egy atomot Amerikára, Amerika visszadob egyet - és ennyi, két nap alatt kihal mind a két ország. Az államok is tudják, hogy tulajdonképpen már nem támadhatnak egymásra, mert azzal a saját halálos ítéletüket írják alá... szóval nem, így és most semmiképp nem lesz háború.

2011. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Végig nézted a linkjeimet, és elolvastad őket??
2011. febr. 18. 09:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Elolvastam (a GY-sat régebben), a többit meg most. Sőt, a videót is láttam már régebben(amibe te csak beletekertél). És kb. olyan az egész, mint amikor a Da Vinci kód után millióan kezdték Jézus leszármazottait keresni... belemagyarázás.
2011. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vágom, de hát nem tudlak meg érteni benneteket egy szinten.
2011. febr. 18. 09:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Én pedig téged nem tudlak megérteni semmilyen szinten. Előttem már megírták,hogy kitaláció az egész összeesküvés elmélet. A mai technikával nem művészet ilyen híreket kreálni.

Nem lesz 3. Vh,nyugodj meg.

2011. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értem, hogy elég durvának hangzik és összeesküvésnek.


De lenne egy kérdésem, tudnotok kell azt, hogy iránnak nincs atom fegyvere, nincsenek nukleáris fegyverei, és mégis az angol száz misszióban említik, hogy Kína iránnak atomfegyvereket fog majd adni..


Na pedig a nagy kérdés, hogy-hogy van Iránnak atom fegyverkezése? Valaki meg tudja mondani, vagy ez is kitaláció, és a hírek egyszerűen hamisak, kamu az egész, nincsenek összefüggések,


Ezek a dolgok nem a összeesküvésről szólnak, hanem a napjainkban lezajló dolgokról...

2011. febr. 18. 11:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Aranyom, te olyan naiv vagy... azt hiszed, Iránnak nincs atomja? Azt hiszed, van egyáltalán olyan ország, amelyiknek nincs, csak azért, mert nem adják le a napi Híradóban?


A híreket a legkönnyebb kreálni, ez már milliószor bebizonyosodott. Meg őszintén: szerinted valaki a YouTube-on kifecseg egy ekkora titkot, és még mindig él és virul? Persze...


Igen, ezek a hírek és összefüggések, abban a formában, ahogy te összerakod, hülyeségek.

2011. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint nem hülyeség, engem leginkább azért érdekelnek ezek a dolgok, mert nagyon közel történnek hozzánk ezek a dolgok.
2011. febr. 18. 11:47
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Annyit kérnék tőletek, hogy győzetek meg, hogy nem lesz semmi, és minden csak hoax,


Kérlek kedves barátaim bizonyítsátok az ellenkezőjét annak, hogy nincs igazam, hogy ezek a dolgok nem kezdenek egy olyan világba torkolódni amik híreikben nem fordulnak meg.

2011. febr. 18. 11:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Hagyjuk: te csak azt akarod hallani, hogy igen, jön a harmadik világháború, és akárhányszor mondjuk el, hogy ez hülyeség, csak azért is hiszel benne. Hát higgy.


Csak előtte menj el szépen a könyvtárba, vegyél ki pár könyvet arról, hogy az arab országok az elmúlt 30 évben mennyit harcoltak egymással, aztán rájössz, hogy ez a dolog nem is olyan új, és lám: évtizedek óta mégse tört ki háború. Akkor talán elkezdesz majd gondolkodni rajta...

2011. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!