Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igazam lett volna, az angol...

Igazam lett volna, az angol száz misszióval kapcsolatban, és már küszöbön van a 3vh? A hírek mért nem kapják fel ezt a dolgot és tárják fel a nyilvánosság előtt bővebben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 24. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy átrakják a politika témakörbe, azt szeretném ha itt maradna, kérem szépen...
2011. febr. 24. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most 38 éves vagyok.Amióta az eszemet tudom ezek mindig is háborúztak egymással..Ha volt is fegyverszünet az sem sokáig tartott.Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni..
2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig igen, persze ez csak a én véleményem...
2011. febr. 24. 16:51
 4/7 BlackSword ***** válasza:
ÁÁÁÁ... A második link volt az igazi... Újabb??? Miféle újabb??? Ezek 1948-ban elkezdték, és azóta sem ért véget... Ugyan hallgattak a fegyverek, meg van fegyverszünet, de békekötés nem volt...
2011. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, újabb mert már régebben is volt ilyen háború, de tudnotok kell, hogy a mostani helyzet sokkal rosszabb, hiszen most az egész közel keltere kihathatnak ezek a dolgok.
2011. febr. 25. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
meg rakétát se először lönek rájuk.meg ezek már ősidő ota ölik egymást
2011. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, de ez most valahogyan máshogyan érvényesül, a közel keleti helyzetek véget...
2011. febr. 25. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!