Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt? Örököltem?

Mi történt? Örököltem?

Figyelt kérdés

Szóval. Az van, hogy apum tud jósolni vagy mi a túró. Sokszor jósolt már nekem is, és be is jöttek. Meg tud ilyen energiát átadni vagy mi...meg még ilyesmiket.

Mostanság olyat veszek észre, hogy megérzek dolgokat. Pl.: az osztályban mindig megmondom, hogy na most te meg te fogsz felelni meg ilyenek. Megérzem, hogy ki fog felelni...

Meg most éjszaka is volt egy álmom, és ma az az álom megtörtént velem. Már többször is volt ilyen...

Meg akkor azzal "szórakoztam" régebben, hogy van az a széf műsor, és amikor a végén kihozzák a széfeket akkor mondok egy számot, ahol szerintem van a pénz és párszor volt, hogy nem jót mondtam...de legtöbbször mindig jót éreztem meg.


Örököltem aputól, vagy mi? Mit tudok ezzel csinálni? Lehet ezt valahogy "fejleszteni"?


2011. febr. 10. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hatodik érzék. Erősebb "ráérző" képesség, mint a ma élő átlag-embereknél van. Idősebb korosztályból 45-50-60 évesek között vannak sokan, akik tudatosan próbálják ezt önmagukban erősíteni, minél fiatalabb korosztály, annál inkább - természetes módon - van jelen életükben, legfeljebb nem figyelnek oda rá úgy, mint te.


Nyugodtan beszélgess erről el édesapáddal, ő biztosan támogatni fog abban, hogy ez a képességed ne vesszen el. Legfeljebb - mint látod a különböző válaszokból - nem kell róla beszélni olyan emberek előtt, akik rögtön besorolnak a hülyék közé. Nem vagy az!

2011. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!