Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt? Örököltem?

Mi történt? Örököltem?

Figyelt kérdés

Szóval. Az van, hogy apum tud jósolni vagy mi a túró. Sokszor jósolt már nekem is, és be is jöttek. Meg tud ilyen energiát átadni vagy mi...meg még ilyesmiket.

Mostanság olyat veszek észre, hogy megérzek dolgokat. Pl.: az osztályban mindig megmondom, hogy na most te meg te fogsz felelni meg ilyenek. Megérzem, hogy ki fog felelni...

Meg most éjszaka is volt egy álmom, és ma az az álom megtörtént velem. Már többször is volt ilyen...

Meg akkor azzal "szórakoztam" régebben, hogy van az a széf műsor, és amikor a végén kihozzák a széfeket akkor mondok egy számot, ahol szerintem van a pénz és párszor volt, hogy nem jót mondtam...de legtöbbször mindig jót éreztem meg.


Örököltem aputól, vagy mi? Mit tudok ezzel csinálni? Lehet ezt valahogy "fejleszteni"?


2011. febr. 10. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örökölted szerintem..:)
2011. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetris ***** válasza:
És miért nem összpontosítottál már a lottó számokra?
2011. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

A hülyeség örökölhető, ez tudományos tény.


Pszichológussal, kényszerzubbonnyal gyógyítható.

2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

16:05-ös!!


Nagyon vicces vagy...pff. Ez nem hülyeség...ha nem hiszel benne, vagy értelmes válaszod nincs akkor ne írj. Azt elfelejtettem mondani, hogy értelmes válaszokat kérek, de látom, hogy ki kellett volna írni, mert egyesek nem értik!!

2011. febr. 10. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha látsz a jövőbe, akkor tudhattad volna, hogy ez lesz...
2011. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg örökölhetted. De mit számít,hogy örökölted-e vagy sem? A lényeg,hogy van és hiszel benne. A fejlesztéséről pedig szerintem kérdezd meg apádat. Amúgy velem is szoktak hasonló dolgok történni,de véleményem szerint ez csak az "emberi képesség" és annál semmi több,és hogy minden embernek van ilyen "képessége" csak vannak olyanok akik,ezt természetfölöttinek nézik... és vannak olyanok akik teljesen baromságnak tartják mert véleményük szerint,a természetfölötti baromságok és ezért más nem is lehet,max. beképzelés.
2011. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jaj,elírtam... nah szóval még egyszer kijavítva:

Valószínűleg örökölhetted. De mit számít,hogy örökölted-e vagy sem? A lényeg,hogy van és hiszel benne. A fejlesztéséről pedig szerintem kérdezd meg apádat. Amúgy velem is szoktak hasonló dolgok történni,de véleményem szerint ez csak az "emberi képesség" és annál semmi több,és szerintem minden embernek van ilyen "képessége" csak vannak olyanok akik,ezt természetfölöttinek nézik... és vannak olyanok akik teljesen bolondságnak tartják mert véleményük szerint,a természetfölötti dolgok nem léteznek és ezért más nem is lehet,max. beképzelés.

2011. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hat valszeg örökölted..velem is elő szokott fordulni h megálmodom h ennek és ennek az osztályban hány pontja lett a dogában meg azt is h hanyas..és ez 20esetből 19-szer bejött,rendesen.A 20. fél ponton múlott :)..meg ha dogát irunk kipróbáltam jó párszor (ha van a,b,c,d választás)h tippelek mindre kb elsem olvasom a kérdést,10feladatból minden tippem bejött,nem is egyszer volt ilyen hanem többször..Én csak azt mondom erre h vak szerencse:)
2011. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetris ***** válasza:

Ha tényleg megvan ez a különleges képességed, akkor próbáld meg valami olyan dologra felhasználni, amiből előnyöd lehet.

Talán még fejleszteni is lehet ezt a képességet valamilyen módon.

2011. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tippelsz a Széfnél és néha bejön mi?:)

Próbálkozz valószínűségszámítással és meglátod mennyi az esélye, hogy eltaláld.

2011. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!