Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit látok a levegőben? Mintha...

Mit látok a levegőben? Mintha havazna, apró csillogó szemcsék.

Figyelt kérdés

Egy olasz lány tette fel a kérdést, hogy látom-e a levegőben.. Azt mondja, ő gyerekkorában sokat játszott ilyen dolgokkal maga körül, rajzolt velük...

Ez kicsit olyan, mint a 3d-s képek a háttérben, amikre koncentrálni kell. Ültem az ablakban néztem ki a fejemből, és egyszer csak láttam millió számra. Olyan, mintha havazna, de rengeteg nagyon apró, fényes szemcse, amik csillognak, mint egy scifi filmben. :) Valami a szememben áll át, vagy ez létező dolog, mint az aura...?


2011. febr. 3. 09:50
 1/10 anonim válasza:
100%

Létező dolog. Ha megdörzsölöd a szemed, akkor jobban látszódnak - mintha csillagokat látnál.

Az ideghártya átmeneti vérkeringési zavara okozhatja, főleg ha mindkét szem előtt észleled. De okozhatja a vérnyomás lassabb alkalmazkodása a testhelyzet megváltoztatása során, esetleg enyhe vérszegénység.

2011. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az aura nem bizonyított, hogy létezik, tehát ez: "ez létező dolog, mint az aura...?" elég bután megfogalmazott kérdés. Mellesleg én ajánlom, hogy látogass el egy szemészhez, vagy egy neurológushoz. Komoly betegség is állhat a háttérben és nem arra célzok, hogy őrült vagy, hanem hogy valami gond lehet az agyaddal.
2011. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyeneket én is láttam már gyerekkoromban is, most is... hogy játszani lehetne velük, arról nem tudok nyilatkozni :D Én sosem tettem... nálam csak vannak...

Szemésznél már voltam azóta, kutya baja...

2011. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16.07 mármint a szememnek kutya baja, nem a szemésznek :)
2011. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen régen nekem is volt. Akkor jött elő, ha álmos voltam.

Valószínű csak fáradtak a szemeid olyankor :)

2011. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek bizony angyalok,és gyermekkorba még tisztán látók vagyunk és azért látjuk jobban őket,én nagyon boldog vagyok amikor tudatják velem ,hogy itt vannak velem.
2011. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy tünet! Általában alacsony vérnyomásra utal, vagy szembetegségre. Menj dokihoz. És ne hallgass azokra, akik angyaloknak mondják. Menj el egy orvoshoz, mert lehet komoly baj is.
2011. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja a szemednek! (Majd mindjárt jön a lehurrogás) Én amikor ezt "látni akarom", olyankor az ég felé nézek, de nem fel a távolba, hanem tőlem kb. 2 méterre (mintha a szememmel a közelben levő muslincát keresném), olyankor látom. De nemcsak ezt a csodálatos csillogó apróságokat, hanem a köztük lebegő egyéb "nemtudommineknevezzem" valamiket is. Könnyebb meglátni, ha az ég kék, de ha nagyon akarom, borult ég mellett is lehet látni.


Egyébként ez nálam azóta van, ahogy elkezdtem gyakorolni a Maja próféciákban leírt módszert, igaz, hogy ott a fák, növények aurájának meglátására tanították.

2011. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Vérnyomás-ingadozáskor, és a szem megerőltetésénél fordul elő. Neked meg utolsó üzenem, hogy semmi köze a Maja próféciához, de csináld csak, ha szereted elb@szni az idődet.

A lebegő egyéb izék pedig csak apró porszemcsék a szemedben, baktériumok, az is előfordulhat, hogy az ember szempilláin élő egysejtű beesik a szembe. Szóval ilyet én is látok, és minden más ember, ez nem a te kiváltságod.

Kérdező: nincs semmi bajod, csak fáradt vagy, pihend ki magad.

2011. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm mindenkinek!

Értem a vérnyomásos részt is, de pl ha hirtelen felugrok, az egészen más foltokat eredményez. Ezek közel sem olyanok, ezért nem aggódom a testem miatt.

Akik a "másik oldalról" közelítik meg, köszönöm a megerősítést! 17 éves korom óta meditálok, és szerencsére volt annyi tapasztalatom, hogy érezzem ha valamiben több van. És ezek valóban egész más dolgok. Hívhatjuk angyaloknak, vagy bármi másnak is.. Feltöltődöm ha észreveszem magam körül őket..

A realitás megszállotjainak köszönöm, de nem kérek a mindenttudó okfejtésből! :)

Szép napot!

2011. febr. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!