Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a 2 visszatér...

Mit jelenthet ez a 2 visszatérő elem (levegőben úszás, megtalálhatatlan ház)?

Figyelt kérdés

Rendszeresen visszatérő elemek az álmaimban ezek.


A levegőben úszás általában úgy jelenik meg, hogy minden az álomban lévő ember képes rá, és magától értetődő képesség, de mindig az van, hogy én végül tökélyre fejlesztem, és csak így közlekedek, ezért pedig mindenki csodál.


A másik visszatérő elem a szerelmem háza. Minden álomban megpróbálok elmenni oda, de folyton akadályokba ütközök, amiket sikerül áthatolnom, de valahogy mégsem jutok el soha a házig.


A legutóbbi ilyen álmomban a 2 együtt jelent meg: megpróbáltam elúszni a házáig, de mindig valami akadály került elém: egy kerítés az égen, vagy egy betontömb, vagy emberek húztak le...


Mit jelenthetnek ezek? Miért térnek vissza folyamatosan? Nem hagynak nyugodni.


2011. ápr. 4. 16:15
 1/2 anonim válasza:

hát elég furi de nem feltétlenül kapcsolódnak össze(szerintem). A levegőben úszást én is "gyakkoroltam" többször is álmomban, de mostanában már nem; az csak azt jelentheti h álmodban mindent lehet.Viszont a szerelmed házát h nem éred el, arra tippelek h vagy volt egy ilyen tapasztalatod vagy átvitt értelemben kell értelmezni vagyis a kapcsolatodban van valami ami furja az oldalad, vagy valami a barátodban amit nem egészen értesz meg vagy pedig a tudat alattid keresi rá a választ. nekem (bár még 18 sem vagyok) állandóan visszatért az az álom h megszületik a gyermekem de a gyám elveszi tőlem és nem adja vissza és én mindenhol kutatom.(bocs ez egy kitérés volt)

Amúgy ha összekapcsolod az jön ki h bár van ez a dolog h nem lehetetlen semmi álmodban de a házhoz mégsem érsz el hiába tudsz úszni valami erős akadály lehet.

2011. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az jelenti, az első mint már előttem írták hogy az álmokban minden lehetséges. A második az hogy szeretnél közelebb kerülni a szerelmedhez de valamiért nem lehet, mert ugye akadályba ütközöl ezt az akadályt vagy te vagy a szerelmed állítja fel, ezt meg kell oldani, rá kell jönni mi az ami okozhatja. A kettő együtt meg azt jelentheti szerintem hogy hiába lehetséges minden semmi sem lehetetlen, vagyis hiába tudsz repülni ha a földön sem tudtad az akadályt venni, mindent az alapoknál kell kezdeni, meg kell találni a probléma forrását, és megszüntetni azt.
2011. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!