Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most akkor mi lesz 2012-ben?...

Most akkor mi lesz 2012-ben? Kérlek, kíméljetek a hülyeségektől, nem a hagyományos "világvégére" gondolok.

Figyelt kérdés
Egyesek szerint, a bolygók együttállása okoz valamit, mások szerint, a világ eszméi fognak megváltozni... Mire számíthatunk? És a bolygók együttállásának milyen következménye lehet?
2011. jan. 22. 01:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ez butaság, kedves kérdező. 2012 -ben nem hagyományos világvége lesz. A bolygók együttállása egy hatalmas, befelé mutató energiamezőt fog létrehozni, és minden visszaáll az alapelrendezésbe.
2011. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat... persze, hogy én sem hiszek a világvégében, de elkezdtem nézni egy dokumentum filmet, és a pólusváltásról volt szó, és a természeti katasztrófákról...


Akkor egy újabb "dolog"... Én Amerikában vagyok, és mivel a legtöbb katasztrófát ide "jósolják" kicsit félelmetes... Persze, ez 2012 nélkül is bekövetkezhet, de hát az életre nincs garancia...

2011. jan. 22. 17:07
 13/26 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, ez mit akar jelenteni, hogy visszaáll?
2011. jan. 22. 17:08
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

Én csak Csokit tudom idézni az üvegtigrisből:

-Lóf@sz lesz itt, nem csillaghullás, csikánó.."

2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

na eddig a kovetkezoket olvastam 2012 rol:


-jon a niburu. ( ez mar bizonyosan baromsag)

-ufok akkora jonnek vissza( akik a piramisokat is epitettek az elmelet szerint)hat en nem hiszek ebben sem. azt el tudom kepzelni, hogy van mashol is elet, hisz erted tul nagy a terem, hogy biztosan kimondjam, hogy nem letezik mashol elet, de eddig semmi nem mutatta, hogy letezne. Meg akkor is ha letezik( amire mondom szerintem komoly esely van) semmi nem indikalja, hogy pont 2012 re jonne el ennek a napja.



es akkor a vegere a legvaloszinubb:

- SOlar flare napkitores.( eddig a valoszinuseg, innentol mar a fantazia ami a cikkben volt)


Majd jon egy NAAAAAGY napkitores amitol megvaltozik a fold magneses ereje, mert az eszaki lesz a deli sark.


a napkitores egyebkent azert valoszinu, mert a nap ciklusai pont ugy valtakoznak, hogy mostanaban kell, hogy megerosodojon megint a napaktivitas. eddig is rankhanyt mindent ez a napnak nevezett nagy gazgomb, bar ketsegtelen teny, hogy tud o ennel komolyabbat is mint amit rankzuditott. Pont nemreg volt egy nasa felvetel amikor is volt egy olyan napkitores, ami ha felenkjon, hat izzadhattunk volna. Halistennek pont nem felenk indult el. Ha mondjuk a legrosszabb esetet nezzuk, es valami nagyon durva napkitores pont nekunk esik, hat akkor bizony van eselye, hogy a fold mint elethordozo megsemmisul. ( legkor megserul aztan mar csak ido kerdese, hogy megis szunjn) de nem gondolom, hogy erre a mi eletunkben sor kerul.


mindehez hozzateszszuk, hogy az egesz 2012 es orulet a maya naptar miatt alakult ki, mikozben a mayak leszarmazottai sem hisznek, meg csak nem is utalnak ra, hogy barmilyen katasztrofara szamitanak 2012 ben.



aki viszont szenttul hisz a 2012 es vilagvegeben, az tehetne nekem egy szivesseget, es a piaci ar tizedeert adja mar el nekem a hazat. Lakjon benne 2012 ev vegeig, aztan mar ugysem er majd semmit a haza, igy o csakis jol jar, hisz most megkapja a hazan a atiz szazalekat kp ben, amit azonnal elkolthet, es a vilag vegeig ( szerinte) benne is lakhat.

2011. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Épp a Nasa képe adta az ötletet. Egy, a Napból kiinduló spirális mentén helyezkednek el a Naprendszer bolygói, amit a Nap vonzása, és a centrifugális erő tart egyensúlyba, mindaddig, amíg a bolygók eloszlanak ezen a sík felületen, hogy ellensúlyozzák egymást. De most nem lesz ellensúlyozó erő, hiszen valamennyi bolygó egyszerre, és egy irányba "húzza" a napot.( vagy a nap a bolygókat)

A visszaáll meg azt jelenti, hogy a Napból szakadtak ki a bolygók, a Naprendszer kialakulásakor.....Azt, hogy csillagok ( napok) keletkeznek, hogy csillagok megsemmisülnek, ma már látjuk a távcsöveinkkel. Ki gondolhatja, hogy mi lennénk a kivétel. És az, hogy mi vagyunk, vagy nem vagyunk, annyit sem számít, mint bolha farkán a pattanás.

2011. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"A visszaáll meg azt jelenti, hogy a Napból szakadtak ki a bolygók"

Ennél nagyobb ökörséget nem is írhattál volna! :D

2011. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

de irhatott volna. pl azt is irhatta volna, hogy a niburu szakitotta ki a napbol a foldet, mert megtalaltak a holtak pajszat a demonok, de nincs ok ijedsegre, mert a horoszkop mar reg megirta, hogy milyen lesz az eleted, es hogy milyen ember vagy. Ugyanakkor arra figyelj, hogy a feng shui szerint rendezd be a wc t is, mert a csi az nem szarozik, es lebetegszel, ha rossz iranyba nez a tukrod, ami tortenetesen a holtak lelkenek atjaroja erre a dimenziora. Bar ezeket mas kerdesek feltevesenel egyenkent, vagy egyutt rendeszeresen lehet olvasni mint valasz.


A josokat meg kihagytam, akik megjosoltak 28 evvel ezelott, hogy 3 gyereked lesz, es egeszseg meg penz meg nagy haz var rad.

2011. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

a bolygók együttállásának milyen következményei lehetnek?

Mert valamivel jár, az biztos... Valaki azt mondta, hogy szellemi változás várható...

Megszűnhetnek a dimenziók?

2011. jan. 23. 22:08
 20/26 anonim ***** válasza:

Megszűnhetnek a dimenziók?! :D Mennyi idős vagy?

Az hogy együtt állnak a bolygók szerinted a naprendszer kialakulása óta most fog előfordulni először? (Ha egyáltalán lesz ilyen, és nem csak a bulvár találta ki ezt is.) A hold jóval több gravitációs hatást fejt ki a földre, mint a naprendszer bolygói, mivel nagyságrendekkel közelebb van..

De ekkora irdatlan baromságot, hogy megszűnhetnek a dimenziók csak olyan ír aki állt.iskolai alapokkal sincs tisztában!

2011. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!