Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most akkor mi lesz 2012-ben?...

Most akkor mi lesz 2012-ben? Kérlek, kíméljetek a hülyeségektől, nem a hagyományos "világvégére" gondolok.

Figyelt kérdés
Egyesek szerint, a bolygók együttállása okoz valamit, mások szerint, a világ eszméi fognak megváltozni... Mire számíthatunk? És a bolygók együttállásának milyen következménye lehet?
2011. jan. 22. 01:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
ugyanarra mint 2000ben. én nemhiszek ezekben. mindig kitalálnak valamit, aztán szar se történik.
2011. jan. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A maja naptár vége és egy új ciklus kezdete!
2011. jan. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
jó, én sem hiszek abban, hogy világ vége lesz... de valamit jósolnak... egyesek szerint, lesz valami mentális változás... hallottam már a bolygók együttállásáról egy-két dolgot... az biztos, hogy nem lesz katasztrófa...vmi más lesz, ha lesz...
2011. jan. 22. 04:31
 4/26 anonim ***** válasza:

A világ állandóan változik,függetlenül a bolygók állásától!

A Fidesz sem azért került hatalomra,mert a bolygók állása

befolyásolta a választókat,hanem a szavazók döntöttek így. De lehet még sorolni a történéseket,amik akár egy-két nap alatt is megváltoztathatnak sok mindent.

Az eszmék is változnak állandóan,ebben semmi szokatlan nincs.

Azt,hogy 2012-ben milyen eszmék lesznek az uralkodók,senki nem tudja. Az viszont biztos,hogy ehhez semmi köze nem lesz a bolygók állásának.

2011. jan. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha visszanézel az elmúlt 4-5 év eseményeire a természeti katasztrófák területén, te is láthatod, hogy azok a korábbiakhoz képest, mennyire megszaporodtak. Kezdve a hatalmas cunamival, az idén az ausztráliai nyári erdőtüzekkel, most ugyanott az esőzések miatti árvizek. De nézd meg kishazánkban egész nyáron annyi eső esett, hogy még a tavalyi árvizek nyomát sem tudták teljes mértékben eltüntetni (északi megyék) és már kezdik a védekezést a következőre.

Ahogyan a hold hatással van a földi vizek ár-apály mozgására, valami hatása biztosan lesz a bolygók együttállásának is a földre.


Ettől eltekintve én hiszem azt, hogy a hatás nem terjed ki a földi lakosság 100 %-ára. Valószínűleg lesznek még természeti katasztrófák, melyek követelnek emberáldozatot de bízz abban, hogy "mindig a megfelelő időben a megfelelő helyen leszel!"


Ha a világ eszméinek változása azt jelenti, hogy egyre kevesebb káros anyagot bocsátunk ki, hogy egyre kevesebb lesz a szegény, elesett, kizsákmányolt, éhező ember, ha egyre többen figyelünk oda és segítjük a másikat, akkor ezzel csak nyert az emberiség. Ha kevesebb háború, több béke, megbékélés, egymás tiszteletben-tartása lesz az eredmény, akkor a világ eszméinek változása csak jó irányba mehet.

2011. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az emberek a bolygók állásától függetlenül kiirtják egymást és a teljes földi életet. Nem jön semmi megváltó meg ilyenek, az emberek maguktól is ilyenek.
2011. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 nem kamuzok! ***** válasza:
Én annyit mondok neked, hogy:2012-ben biztos hogy nem lesz világvége!! ezt csak valami hülye kitalálta és ez most fel van kapva! Nem tudom h mi lesz 2012-ben mert nem én mondom meg hogy mi legyen, hanem Isten..
2011. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Itt van egy videó magyar szinkronnal 2012-12-23-ról.

A fickó szerint még az emberek is átlátszóbbak lesznek!

[link]

2011. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

1. Valaki azt mondja, jön a Nibiru, kitérít minket az eredeti pályánkról, vagy nekünk ütközik. Ősi források állítólag meg is emlékeznek erről a halálbolygóról, mely elhozza xezer évenként a pusztulást (nem az egész bolygóét).

2. Más szerint ha nem is a Nibiru, de láthatóan rengeteg katasztrófa van, ami természetes, mivel x ezer évenként a bolygón globális felmelegedés, jégkorszak, pólusváltás, stb. következik be, és pont a küszöbén vagyunk.

3. Megint más azt mondja "megvilágosulunk", új eszmékkel, és "szellemileg" sokkal több tudást birtoklunk. Úgyond felemelkedünk.

4. Más azt mondja, hogy a fizikai létünk, ahogy most ismerjük megszűnik, megkezdődik a szellemi lényünk felé való fejlődés, és nem leszünk már annyira fizikai síkon.

5. Van aki azt mondja, nem történik semmi.

2011. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Bretso ***** válasza:
Ugyanaz lesz, mint minden más évben. Semmi különös világmegváltó sz*rság sem, jó lenne már elfelejteni, de tudom, hogy ez lehetelten kérés.
2011. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!