Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért éreztem azt hirtelen,...

Miért éreztem azt hirtelen, hogy fázom?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel olyan, hogy kettesben beszélget valakivel egy szobában, aztán egyszer csak hirtelen, minden ok nélkül elkezd fázni?
2011. jan. 9. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam az szokott előfordulni, hogy amikor este fekszem az ágyamban és pl olvasok/gépezek/bármi, hirtelen jeges levegőtömeget érzek magam mellett, de nem olyan, mintha a szél lengedezne, végigvonul mellettem és vége is. Nem tudom, mitől van.
2011. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy válasz e erre a kérdésre, de leírom ide. Azt sem tudom, hogy ugyanazt érezzük e, de gondoltam ezt a "tapasztalatot" megosztom.


Következő az érzés. Hirtelen tör elő. Olyan, mint ha a mellkasomban (pontosabban a tüdőmben) keletkezne egy "légbuborék" ami hideg. ÉS ez szétterül a végtagjaimban.

És ezt a hidegséget érzem. Ez olyankor szokott lenni, ha egy számomra fontos lány (tőlem távol) éppen rólam hoz egy komoly döntést. (például, hogy jár e velem, vagy azt, hogy szakít velem)


Lehet, hogy a szkeptikusok ki fognak röhögni vagy lepontoznak. De leteszteltem. Nálam tényleg működik...

(Ha nem ezt érzed, akkor bocs a felesleges válaszért)

2011. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is, és még pár haverom akinél van szellem ugyanezt figyelték meg. Ülök a meleg szobába és hirtelen árad rám a hideg levegő( nem, nem én fázok ), pedig sehol sincs huzat.
2011. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudom, hogy van-e nálam szellem?
2011. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem olyan esett meg, hogy hajnalban etettem a babámat és hirtelen éreztem ilyen hideg fuvallatot, reggel kiderült, hogy a párom mamája, aki eléggé szeretett engem is, reggelre meghalt. Azóta sem éreztem ilyet. Kissé furcsa egybeesés.
2011. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanez történt nálam is tegnap este. Hirtelen hideg levegő érzés annyi különbséggel, hogy először a jobb szememnél utána a bal szememnél éreztem ezt. :/ Tényleg szellem lenne? Jó vagy rossz szellem?
2013. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!