Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy vihetnének magukkal az...

Hogy vihetnének magukkal az υƒ๐-k?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsó, légyszíves nyomj nekem erről az egészről egy mailt. köszönöm
2010. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
és vigyél kamerát magaddal, és vedd fel.
2010. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jó. Karácsony után majd küldöm a vidiket.
2010. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

sült piszi madár na persze.

KAMU hahhahaa

2010. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

majd ide töltsd fel lécci a vidiket:)

kíváncsi vagyok rá

dejó neked amúgy h jártál már ott.. remélem nekem is sikerül majd

2010. dec. 10. 00:02
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én bolygómon nem, rasszisták.

:)

Amúgy van a bolygómhoz közel, egy másik bolygó, amelynek lakói, bolygójukon kívüli lényeket rabolnak el, szexuális kísérletekre.

Szóval , ha nagyon akarod, karácsonykor szolok nekik, hogy vigyenek el.

Nem ígérem, hogy kérésemre elrabolnak, de mindent megteszek.

2010. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár földönkívüli haverom, akkor ismertem meg őket, amikor megittam 10 sört és 6 felest. Egészen érdekes találkozás volt, másnap nagyon szarul is éreztem magam, de aztán elmúlt.
2010. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Csodálom, hogy ilyen hülye emberek még képesek létezni a mai világban....
2010. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Solya001 válasza:
Ez kora reggel, éh gyomorra elég meredek volt...kezdtem rosszul érezni magam, hogy kissé fáradt és bevallom őszintén cseppet másnapos vagyok, ilyenkor úgy érzi az ember, hogy őt figyeli mindenki az irodában, hogy kitűnik a tömegból, de EHHEZ (ezzel a fent leírtakra utalok) képes, teljesen átlagos és végtelenül szürke lénynek érzem magam újra, köszönöm, hogy visszaadtátok az önbecsülésem, és ha lehet egy javaslatom, ne várjátok a földönkívülieket, hogy elvigyenek, vegyetek erőt magatokon és próbáljátok meg a földi életet a nem véletlenül megalkotott normák között élni, mindenkinek megy, egyenlőre ezen a bolygón élünk, szóval szedjétek ki a fejeteket a homokból és szerezzetek földi barátokat, munkahelyet, vagy iskolát, járjatok szórakozni és higyjétek el, idővel nem fogtok arra vágyni, hogy egy szomszédos galaxisba vigyenek az idegenek. Köszönöm. És bocsánat, ha megbántottam valakit.
2010. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!