Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az időutazókat meg lehet...

Az időutazókat meg lehet kérni, hogy vigyenek magukkal a jövőbe? Kiabáljak oda nekik este vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek!!
2010. dec. 6. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Végigkiabálhatod az éjszakát, legfeljebb berekedsz, meg bevisznek a pszichiátriára, időutazókkal nemigen fogsz találkozni. Inkább menj az erdőbe, mint Piroska, a farkas legalább létező élőlény.
2010. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az ufók létezésének annyi valóságalapja van, mint a mikulásnak... szóval ha MA kiabálsz akkor biztos meghallják
2010. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nem UFOk-ról van szó!

időutazokról akik a jövőből jönnek,és este utaznak ide.

2010. dec. 6. 20:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hülyeség görbítené a teret te már fekete lyuk lennél.
2010. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én az ókorból jöttem ide 10 évesen, már nem emlékszem de én is csak odakiabáltam nekik asszem, és már hoztak is.
2010. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a jövőben bármi jobb, mint itt?
2010. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Megtanulhattad volna, hogy már illetlenség kiabálással "sorra kerülni", már lassan a piacon is sorszámot kell húzni. A sorszámkiadó automata mindig az időgép indulása előtti 30. percig üzemel, és csak adott napra érvényes sorszámot ad. Az automata a géptől jobbra található, egy manó őrzi. Vigyázz, mert sokszor jobban is, mint kellene...
2010. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát tudod amióta a Föníciaiak kitalálták a pénzt, szóval ha gondolod, én szívesen segítek, és még kiabálnod sem kell:)
2010. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nézd... ne menj. Annak, hogy itt és most élsz, oka van, erre a korszakra születtél, mert a lelkednek itt van dolga.

Nem gyakran mondom el a titkom, csak ha már nem látok más kiutat, ez épp ilyen: én vagyok a Kiválasztott.

Nem én akartam így, de ha csak én tudom megmenteni a világot, akkor meg kell tennem. De egyedül nem megy, szükségem van az emberek hitére és szeretetére. Mert a világ jó, és az Ősapánk és Ősanyánk téged is akartak - ezért élhetsz itt.


Ne félj, kérlek. Már nem kell sokat várni, hamarosan újkorszak köszönt be a Földön,ahol béke és szeretet fog uralkodni az önös érdek felett. Ez a jövő, ahova vágysz - de miért ne lennél ott, miért ne segítenél az alapításnál?

Kérlek, ne akarj elmenni.

2010. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De nagyon szeretnék, nem muszáj nagyon jövőbe,legalább 10-20 évre:/

Aki tud segítsen!

Nem szeretnék itt élni egyáltalán!

Jó neked hogy kiválasztott vagy. Ha tudnál nekem segíteni kérlek segíts.És én hiszek neked.

2010. dec. 6. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!