Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az időutazókat meg lehet...

Az időutazókat meg lehet kérni, hogy vigyenek magukkal a jövőbe? Kiabáljak oda nekik este vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek!!
2010. dec. 6. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor most nézd meg, milyen irányba halad mostanság régóta a világ, mennyire romlik a gazdasági helyzet, egyre nehezebb a megélhetés, rosszabb a közbiztonság, több a nemzetközi konfliktus, stb.... és most képzeld el, mennyit fog ez még tovább romlani a jövőben... Na, biztos kiabálni akarsz még? :D
2010. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hé, itt valami kavar van, nekem is azt mondták hogy kiválasztott vagyok! Nem lehetünk egyszerre ketten!


Megtalállak és fejed veszem! Csak egy maradhat! VVVÁÁÁÁÁ

2010. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ebben az ezoterika topikban mindenki azt hiszi, hogy kiválasztott... hát hogy van ez? :D

Kérdező, vágd magad kupán, ha jól csinálod 10-20 évre kómába kerülsz. Nincs jobb ötletem. De aztán óvatosan!

2010. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem, akkor is én vagyok a Kiválasztott, kérlek a szeretet jegyében csillapítsd le haragvó lelked :) Ha én leszek a Föld igazságos Királynője, kaphatsz egy helyet a trónom mellett :D
2010. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nappal kiabálj rájuk, úgy hatásosabb! ;)
2010. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Valóban kiabálnod kell, de nem úgy ahogy te gondolod!

Nem szabad rajtad lennie másnak, csak egy zöld parókának, és egy csíkos térdzokninak! Kezedben piros jelzőfénnyel kell hadonásznod egy nagyon forgalmas helyen, és nagyon hangosan kell kiabálni hozzá.

Hidd el akkor elvisznek.. :)

2010. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

nem érdekel a sok hülyeségetek én segítséget kértem-.-...

akit nem érdekel ne írjon ide!!

2010. dec. 7. 15:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te ezt komolyan kérdezed?

Akkor is elvisznek, de fogadj szót szépen a doki bácsiknak.

2010. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 szajber válasza:
nem tudom de az ufók nem léteznek
2010. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet kérni, de nem kiabálni kell, hanem nálam kell fizetni! Ja és még a hüléknek sincs kedvezmény!!!
2010. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!