Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jó az a magukkal és a...

Miért jó az a magukkal és a saját életükkel elégedetlen embereknek, hogy másokat szidnak?

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy a saját házuk táján sepergetnének, szidják a másik nemet, a fiatalokat, az időseket, a főnököt, a kormányt, a különböző kisebbségeket...stb

Szerintem egy kiegyensúlyozott lelkivilágú embernek ilyen eszébe sem jut, de nem értem, hogyha valakinek gondja van, akkor miért jobb az, hogyha még azon is problémázik, ami nem is igazán az ő gondja?


2011. aug. 13. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gyenge jelleműek, kicsinyesek, primitívek. De nehogy azt hidd, hogy nekik ez jó, ellenkezőleg, szenvednek tőle, és ezt a szenvedést akarják megbosszulni másokon.
2011. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig sem a saját nyomorukkal vannak elfoglalva. Ráadásul milyen jó érzés, ha mást még negatívabbnak tüntetnek fel, így elhihetik, hogy valakinél különbek.
2011. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy jó nekik,csak lusták a saját életükön változtatni-vagy éppen elfogadni azt ami van,ha nem lehet rajta változtatni.hárítani,másokat szidni mindig könnyebb,mint önmagunkkal szembenézni.persze amilyen könnyű,ugyanolyan eredménytelen is,tehát nincs értelme.
2011. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok elégedett a saját életemmel. Nem szoktam senkit szidni... Örülök, ha mással nem kell foglalkoznom.
2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20:44-es ! Sokan vagyunk ezzel így, de a kérdés és a válaszok azokról szóltak, akik a fent említett módon próbálják levezetni saját kínjaikat.
2011. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a mostani párom ilyen sajnos. Szeretem nagyon,de az ilyen viselkedés idegesít. Mindenkiben van hiba,csak valahogy az övét elfelejti. Mindenki rossz,szar,alkoholista,hülye,gerinctelen.... De megjegyzem ő maniakus hazudozó szóval... :(
2017. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!