Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen szellemidézést ajánloto...

Milyen szellemidézést ajánlotok? És mi legyen még ebben?

Figyelt kérdés
Tehát, barátnőkkel szervezünk egy Halloween bulit, és valamilyen szellemidézésre lenne szükség. Milyeket ajánlotok? Esteleg ti idéztetek már? Milyen volt? Előre is kösz a válaszokat. Lécci ne holmi hazugságokat irjatok!
2010. nov. 27. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát először is, szellemidézést nem lehet "buliból" csinálni, ez nem vicc, csak akkor van értelme, ha meghalt valaki, aki fontos volt az életedben, de akkor is veszélyes és csak szakemberrel (médiummal) szabad csinálni...

Szerintem hagyjátok békén a szellemeket, ők se ártottak nektek, ti se ártsatok nekik, inkább nézzetek valami jó kis horrort a bulin.

2010. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%
Meg ne próbáljátok! De tényleg, ez nem gyerekjáték. Nem hiszek az ilyesmi dolgokban, de azért amiket hallottam róla...
2010. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Halloween buli? nem késtetek el vele kicsit? halottak napja már lassa negy hónapja volt... Gyujtogassatok adventi koszorút inkább ,most az aktuális
2010. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én sajnos megcsináltam és meg is bántam mert itt maradt éjjel bántott.Alig tudtam vissza küldeni. A másik meg, h leszedi az életenergiádat NE!! csináld azóta állandóan beteg vagyok:(
2010. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hiába irjuk ki hogy ne tegyék.ugyis addig csinálják mig kinem probálják,vagyis addig irnak.


hányan lesztek??? vegyetek egy ouija táblát (bosziplaza.hu) kb 8ért van . összedobjátok rá a pénzt

2010. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez nagyon veszelyes dolog!!! Olyan kapukat nyithattok meg, amin keresztul szabad lesz az atjaras a szellemeknek, akkor majd kereshetitek a mediumokat akik visszakuldik oket!!!
2010. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én idéztem. Nem volt vicces. Hanem egy rossz élmény.

Mondjuk én megtudom védeni magamat boszorkány létemre.


AZ idézéshez csak egy igézet és 5 fehér gyertya kellett!

Az idézés menete:


Rakjatok kocka alakba NÉGY gyertát és annak közepére az 5.-et.(Miközben mondjátok az igézetet gondoljatok a megidézendő személyre!


Az igézet:


Szavaimat halld meg hát túlvilági lélek,

Jöjj hozzám halálon át megidézlek téged!

2010. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hallod, előbb azt magyarázd már el nekem, hogy 4 gyertyát hogy lehet kocka alakban lerakni?
2010. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
TV-n keresztül nézőset!!! Az is elég ijesztő. Hát még az életben. Hónapokig be voltam szarva utána. A sötétben még ma is félek azóta. Kb. 8 éve idéztem szellemet médiummal....
2010. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos,hiába mondjuk el,hogy NE csinálják,úgy is meg fogják csinálni.Na nesztek,kutyák:


Először is,menjetek be abba a szobába,ahol a szellemeteket kívánjátok fogadni.(Fontos!Mindenki rózsaszín pólóban legyen(még a fiúk is),a nadrág akármilyen színű lehet.)

1.Lépés:Tegyetek néhány narancsgerezdet a padlóra,és kezdjétek el taposni mezítláb a narancsokat!

2.lépés:Rakjatok egy régi plüssállatot a narancsmaradványokra!

3.lépés:Hintsétek meg az egészet rózsaszirommal,vagy esetleg tündérporral,de lehet sima porral is csinálni.(A tündérpor a leghatásosabb)

4.lépés:Fogjátok meg egymás kezét és kezdjétek el ezt az ősi verset mondani:

Ej, de nehéz dolog a ponttyal csókolózni!

Nemcsak mer' a pontynak túl kicsi a szája,

Hanem mer' a ponty az nyálkás, undorító.

Kihányja a belét, aki megpróbálja.

5.lépés:Ha elég ügyesek voltatok,most egy szellem repked körülöttetek.Csukjátok be a szemeteket,így beszélgessetek vele.(A bátrabbak kipróbálhatják nyitott szemmel is,de úgy gondolom,hogy sok kis pisis próbálja majd ki..)

6.lépés:Mindenki tartsa középre a kezét,és csípjétek meg a másik kezecskéjét ezt énekelve:Csip csip csóka...(gondolom tudjátok tovább)

7.lépés:Nyissátok ki a szemeteket,ilyenkor a szellem már bizonyára eltűnt..Ha pedig mégsem,akkor kezdjetek el hangosan sikongatni és vinnyogni.Na ekkor a szellem már BIZTOSAN eltűnt.

8.lépés:Örüljetek a fejeteknek,hogy sikerült idézni :D

2011. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!