Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában láttam és hallottam...

Mostanában láttam és hallottam szellemeket, próbáltam nekik segíteni de nem mindig hallom őket. Tudtok ilyen oldalt/ fórumot?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud segíteni hogy jobban tudjam használni a képességem írjon. (az olyan válaszokra, hogy elmebeteg vok stb. nem vagyok kiváncsi :-D )
2010. nov. 25. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket :-D kis 12 éves :-D szellemekkel suttogó :-D gyűlölöm a hangulatjeleket :-D legszívesebben rád dobnék egy t-54-es tankot. :-D mert az nehéz :-D:-D:-D:-D
2010. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
a félreértés elkerülése érdekében az imént tapasztalt jelenséget nevezik szarkazmusnak. lám, ma is tanultál egy új szót
2010. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond nekik beszéljenek hangosabban bazze.
2010. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel nem segítettél nekik ezért 888 évig üldözni fognak. Ezt az átkot leveheted magadról, hogyha elmész egy SP koncertre.
2010. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ha csak nem ez életed célja. Ha nem figyelsz rájuk elmennek. Egyébként pedig próbálj tudatosan és egészségesen élni, ha azért látsz szellemeket, mert deríliumod van a fűtöl, akkor hagyd abba, igyál inkább kólát attól józan leszel.
2010. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem segítségedre lesz.

22/F

2010. nov. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elj spontan, es ne foglalkozz a szellemekkel. Amikor a Te segitsegedre lesz szukseguk, akkor Ok tudni fogjak azt, hogyan tudnak Veled kapcsolatot kialakitani.

Eloszor is tanulmanyozd a testi szerkezet felepiteset es annak mukodeset. De ne foglalkozz a szellemvilaggal.

Vannak nagyon jo konyvek is amik a segitsegedre lesznek,pl. a Tudatalatti csodalatos hatalma c. kony, A lelek lakhelye c. konyv stb.

Ezeket tanulmanyozd. Figyeld meg, hogy amit latsz, vagy hallasz, az valosagos vagy csak hallucinacio!

Ezt nagyon fontos megfigyelni, mert amikor nem valosagos, hanem hallucinacio, akkor komoly kovetkezmenyekkel jarhat.

2010. nov. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: XD XD :-D :-) :-p :-/ nem 12 vok :-D

2. -"- : má ordítanak

3. -"- : tévedsz 999 évig

5. -"- : neked meg ajánlom a [link] oldalt

hülyék gyülekezete ja és :-) :-) :-) :-)

2010. nov. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!